Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tuleküpsetuskomplekt

Firo

Tuleküpsetuskomplekt FIRO on multifunktsionaalne ja kaasaskantav 5-kilogrammine keedukomplekt iga lahtise tule jaoks. Ahi mahutab 4 potti, mis on kinnitatud eemaldatava sahtlissiini konstruktsiooni külge koos pöördetoega toidu taseme hoidmiseks. Nii saab FIRO-d hõlpsalt ja ohutult kasutada nagu sahtlit ilma toitu loksutamata, kui ahi asetub tule poole. Potte kasutatakse toiduvalmistamiseks ja söömiseks ning neid käsitsetakse söögiriistade abil, mis klammerduvad pottide mõlemale küljele, et neid kuuma ajal temperatuurisolatsioonitaskutesse kanda. See sisaldab ka tekki, mis on ühtlasi kott, mis hoiab kogu kasulikku varustust.

Projekti nimi : Firo, Disainerite nimi : Andrea Sosinski, Kliendi nimi : NIMTSCHKE DESIGN - Andrea Sosinski.

Firo Tuleküpsetuskomplekt

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.