Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kõrvarõngad Ja Sõrmus

Vivit Collection

Kõrvarõngad Ja Sõrmus Looduses leiduvatest vormidest inspireerituna loob Viviti kollektsioon piklike kujundite ja keerduvate joonte abil huvitava ja uudishimuliku taju. Viviti tükid koosnevad painutatud 18k kollastest kuldlehtedest, mille välimine külg on kaetud musta roodiumiga. Lehekujulised kõrvarõngad ümbritsevad kõrvaklappe nii, et need on loomulikud liikumised, mis loob musta ja kulla vahel huvitava tantsu - varjates ja paljastades selle all oleva kollase kulla. Vormide omapärasus ja selle kollektsiooni ergonoomilised atribuudid pakuvad põnevat valguse, varjude, pimestamise ja peegelduste mängu.

Kõrvarõngad Ja Sõrmus

Mouvant Collection

Kõrvarõngad Ja Sõrmus Mouvanti kollektsioon on inspireeritud futurismi mõnest aspektist, näiteks itaalia kunstniku Umberto Boccioni esitatud ideedest dünaamilisuse ja immateriaalsete materjalide materialiseerimise osas. Mouvanti kollektsiooni kõrvarõngastel ja rõngal on mitu erineva suurusega kuldfragmenti, mis on keevitatud viisil, mis loob illusiooni liikumisest ja loob palju erinevaid kujundeid, sõltuvalt selle nähtavuse nurgast.

Sõrmus

Moon Curve

Sõrmus Loodusmaailm on pidevas liikumises, kuna see tasakaalustab korra ja kaose vahel. Samast pingest luuakse hea disain. Selle tugevuse, ilu ja dünaamilisuse omadused tulenevad kunstniku võimest olla loomingu ajal avatud nendele vastanditele. Valmis teos on kunstniku loendamatute valikute summa. Kõik mõtted ja ükski tunne ei anna tulemust, mis on jäik ja külm, samas kui tunne ja kontroll ei anna tööd, mis ei väljenda ennast. Nende kahe põimimine väljendab elutantsu ise.

Kleit

Nyx's Arc

Kleit Kui valgus tungib läbi akende peenikese tasemega, tekitab see esteetilise valgustuse, valgustuse, mis viib inimesed ruumisse, kui salapärane ja vaikne meel, nagu müstilise ja vaikse Nyxiga, kasutab lamineeritud kangaid ja väänake selline ilutõlgendus edasi.

Kaelakee

Extravaganza

Kaelakee Elegantne kollikas, mis on inspireeritud ruffidest, iidsetest kaelakaunistustest, mida saate näha paljudel XVI ja XVII sajandi kaunitel maalidel. Iseloomustab kaasaegne ja kaasaegne disain, lihtsustades tüüpilist ruffide stiili, püüdes muuta selle moodsaks ja kaasaegseks. Keerukas efekt, mis annab kandjale elegantsi, võimaldab mustade või valgete värvide kasutamine paljusid kombinatsioone moodsa ja puhta kujundusega. Üheosaline kaelakee, elastne ja kerge. Mitteväärismaterjal, kuid kõrgmoe muljetavaldava kujundusega, mis muudab selle kollase mitte ainult juveeliks, vaid uueks kehakaunistuseks.

Ehted-Kõrvarõngad

Eclipse Hoop Earrings

Ehted-Kõrvarõngad On üks nähtus, mis peatab meie käitumise pidevalt, peatades meid oma jälgedes surnuna. Päikesevarjutuse astroloogiline nähtus on inimesi intrigeerinud juba inimkonna varasemast ajastust. Alates taeva järsust pimenemisest ja Päikesest tuhmumisest on kujutlusvõimele tekkinud pikk hirmu, kahtluse ja imestuse vari. Päikesevarjutuste uimastav loodus jätab meile kõigile kestva mulje. 18K valgest kullast teemantidega eclipse vöökõrvarõngad olid inspireeritud 2012. aasta päikesevarjutusest. Kujundus püüab jäädvustada päikese ja kuu salapärast loodust ja ilu.