Disainiajakiri
Disainiajakiri
Sõrmus

Ohgi

Sõrmus Ohgi sõrmuse kujundaja Mimaya Dale on selle sõrmusega edastanud sümboolse sõnumi. Tema rõnga inspiratsioon tuli positiivsetest tähendustest, mis Jaapani voltimisfännidel on ja kui palju neid Jaapani kultuuris armastatakse. Materjaliks on ta 18K kollast kulda ja safiiri ning need toovad esile luksusliku aura. Lisaks sellele istub volditav ventilaator rõnga all nurga all, mis annab ainulaadse ilu. Tema disain on ida ja lääne ühtsus.

Sõrmus

Gabo

Sõrmus Gabo sõrmus oli loodud selleks, et julgustada inimesi uuesti mängima mängu mängulist külge, mis tavaliselt kaotatakse täiskasvanu saabudes. Disainerit inspireerisid mälestused, kui ta jälgis oma poega mängimas oma värvika võlukuubikuga. Kasutaja saab rõngaga mängida, pöörates kahte iseseisvat moodulit. Seda tehes saab vääriskivi värvikomplektid või moodulite positsiooni sobitada või sobitada. Lisaks mängulisele aspektile saab kasutaja valida, kas kanda erinevat sõrmust iga päev.

Rõngas

Dancing Pearls

Rõngas Tantsivad pärlid mürisevate merelainete seas, see on inspiratsiooni tulemus ookeanist ja pärlitest ning see on 3D-mudeli rõngas. See rõngas on loodud spetsiaalse struktuuriga kullast ja värvilistest pärlitest koosnevaga, et rakendada pärlite liikumist ookeani kohisevate lainete vahel. Toru läbimõõt on valitud hea suurusega, mis muudab disaini piisavalt tugevaks, et muuta mudel valmistatavaks.

Kõrvarõngad Ja Sõrmus

Vivit Collection

Kõrvarõngad Ja Sõrmus Looduses leiduvatest vormidest inspireerituna loob Viviti kollektsioon piklike kujundite ja keerduvate joonte abil huvitava ja uudishimuliku taju. Viviti tükid koosnevad painutatud 18k kollastest kuldlehtedest, mille välimine külg on kaetud musta roodiumiga. Lehekujulised kõrvarõngad ümbritsevad kõrvaklappe nii, et need on loomulikud liikumised, mis loob musta ja kulla vahel huvitava tantsu - varjates ja paljastades selle all oleva kollase kulla. Vormide omapärasus ja selle kollektsiooni ergonoomilised atribuudid pakuvad põnevat valguse, varjude, pimestamise ja peegelduste mängu.

Kõrvarõngad Ja Sõrmus

Mouvant Collection

Kõrvarõngad Ja Sõrmus Mouvanti kollektsioon on inspireeritud futurismi mõnest aspektist, näiteks itaalia kunstniku Umberto Boccioni esitatud ideedest dünaamilisuse ja immateriaalsete materjalide materialiseerimise osas. Mouvanti kollektsiooni kõrvarõngastel ja rõngal on mitu erineva suurusega kuldfragmenti, mis on keevitatud viisil, mis loob illusiooni liikumisest ja loob palju erinevaid kujundeid, sõltuvalt selle nähtavuse nurgast.