Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pross

"Emerald" - Project Asia Metamorphosis

Pross Objekti märk ja väliskuju võimaldavad muuta ornamendi uut kujundust. Elavas looduses muutub üks periood teiseks. Kevad järgneb talvele ja hommik tuleb pärast ööd. Muutuvad ka värvid, aga ka atmosfäär. See piltide vahetamise ja vaheldumise põhimõte tuuakse esile «Aasia metamorfoosi» kaunistuste kollektsioonis, kus kaks erinevat olekut, kaks piiramatut pilti peegelduvad ühes objektis. Konstruktsiooni liikuvad elemendid võimaldavad muuta ornamendi iseloomu ja välimust.

Analoogkell On Juveeli

Kaari

Analoogkell On Juveeli See disain põhineb tavapärasel 24-tunnisel analoogmehhanismil (poole kiirusega tunnikäsi). Sellel konstruktsioonil on kaks kaarekujulist stantsi. Nende kaudu on näha pöörete tund ja minut. Tunnitunnid (kettad) jagunevad kahte erinevat värvi segmenti, mis pöörlemisel näitavad AM- või PM-aega sõltuvalt värvist, mis hakkab silma. Minuti käsi on nähtav suurema raadiuse kaare kaudu ja see määrab, milline minuti pilu vastab 0–30 minuti skaaladele (asub kaare sisemisel raadiusel) ja 30–60 minuti pilule (asub välisraadiusel).

Moodne Kleit Käterätikud

Le Maestro

Moodne Kleit Käterätikud Le Maestro pöörab revolutsiooni kleitkingale, lisades sellele otse metallilaseriga paagutatud (DMLS) titaanist 'maatriks kanna'. Maatrikskonts vähendab kannaosa visuaalset massi ja näitab kleitkinga konstruktsiooni terviklikkust. Elegantse vampi täiendamiseks kasutatakse pealispinna eristuva asümmeetrilise kujunduse jaoks kõrge teraga nahka. Kreeniosa integreerimine ülaosaga koosneb nüüd klanitud ja rafineeritud siluetist.

Kaasaegne Qipao

The Remains

Kaasaegne Qipao Inspiratsioon on pärit Hiina reliikviatest, keraamika on kõige esinduslikum, mis on kuninganna ja inimeste seas kõige populaarsem. Minu uurimuses on ka tänapäeval Hiina põhilised esteetilised moestandardid ja Feng Shui (sise- ja keskkonnakujundus) muutumatud. Neile meeldib läbi vaatamine, kihistamine ja soovimine. Tahaksin kujundada Qipao, et viia keraamika tähendus ja omadus vanast dünastiast tänapäevasesse moodi. Ja provotseerib inimesi, kes on unustanud oma kultuuri ja etnilise kuuluvuse, kui me oleme i-põlvkonnas.

Pross

Chiromancy

Pross Iga inimene on ainulaadne ja originaalne. See ilmneb isegi mustrites meie sõrmedel. Ka joonistatud jooned ja meie käte märgid on üsna originaalsed. Lisaks on igal inimesel mitmesuguseid kive, mis on neile kvaliteetselt lähedased või seotud isiklike sündmustega. Kõik need omadused annavad mõtlevale vaatlejale nii palju õpetlikke ja atraktiivseid, mis võimaldab luua nende joonte ja üksikute asjade märkide põhjal isikupärastatud ehteid. Selline ornament ja ehted moodustavad teie isikliku kunstikoodi

Ehted

Angels OR Demons

Ehted Oleme tunnistajaks pidevale lahingule hea ja halva, pimeduse ja valguse, päeval ja ööl, kaose ja korra, sõja ja rahu, kangelase ja kaabaka vahel. Sõltumata usutunnistusest või rahvusest, on meile räägitud meie pidevate kaaslaste lugu: meie paremal õlal istuv ingel ja vasakul olev deemon veenab meid tegema head ja registreerib oma head teod. Ta kurat veenab meid teha halba ja peab oma halbade tegude üle arvestust. Ingel on metafoor meie "superegole" ja kurat tähistab "id" ning pidevat võitlust südametunnistuse ja alateadvuse vahel.