Disainiajakiri
Disainiajakiri
Prillid

Mykita Mylon, Basky

Prillid MYKITA MYLON kollektsioon on valmistatud kergest polüamiidmaterjalist, millel on silmapaistev individuaalne reguleeritavus. See spetsiaalne materjal luuakse kihiti kihiks tänu selektiivse laserpaagutamise (SLS) tehnikale. Tõlgendades 1930ndatel moes olnud traditsioonilise ümara ja ovaalse ümara panto prillikuju ümber, lisab BASKY mudel sellele prillikollektsioonile uue näo, mis oli algselt mõeldud kasutamiseks spordis.

Käekell

Ring Watch

Käekell Rõngakell kujutab endast traditsioonilise käekella maksimaalset lihtsustumist, kaotades numbrid ja käed kahe rõnga kasuks. See minimalistlik disain tagab nii puhta kui ka lihtsa väljanägemise, mis sobib ideaalselt kella pilkupüüdva esteetikaga. Selle allkirjakroon on endiselt tõhus viis tunni muutmiseks, samal ajal kui selle peidetud e-tindi ekraan näitab erksavärvilisi erksavärvilisi ribasid, säilitades lõpuks analoogvaate, tagades samas pikema aku tööaja.

Käevõru

Fred

Käevõru Käevõrusid ja käevõrusid on palju erinevaid: disainerid, kuldsed, plastist, odavad ja kallid ... aga ilusad nagu nad ka pole, on nad kõik alati lihtsad ja ainult käevõrud. Fred on midagi enamat. Need kätised taaselustavad oma lihtsuses vanade aegade üllasuse, kuid on siiski kaasaegsed. Neid saab kanda nii paljaste kätega kui ka siidist pluusi või musta kampsuniga ning need lisavad neid kandvale inimesele alati klassi eripära. Need käevõrud on ainulaadsed, kuna need tulevad paarina. Need on väga kerged, mis muudab nende kandmise kahe silmapaistmatuks. Neid kandes märgatakse inimest kindlasti!

Kaelakee Ja Pross

I Am Hydrogen

Kaelakee Ja Pross Kujundus on inspireeritud makrokosmi ja mikrokosmi neoplatoonilisest filosoofiast, nähes samu mustreid, mis on reprodutseeritud kõigil kosmose tasanditel. Viidates kuldsele suhtele ja fibonacci järjestusele, on kaelakees matemaatiline kujundus, mis jäljendab looduses täheldatud füllotaksise mustrit, nagu päevalilledel, karikakardel ja paljudel muudel taimedel. Kuldne toorus tähistab Universumit, ümbritsetud aegruumi kangaga. "I Am Hydrogen" esindab samaaegselt "universaalse disaini konstandi" ja universumi enda mudelit.

Ümbertöödeldud Ehted

Clairely Upcycled Jewellery

Ümbertöödeldud Ehted Ilusad, selged, ümbertöödeldud ehted, mis on välja töötatud vajadusega kasutada Claire de Lune lühtri tootmisel tekkivaid jäätmeid. Sellest joonest on kujunenud arvestatav hulk kollektsioone - kõik jutustavad lood, mis kujutavad väga isikupäraseid pilguheiteid disainerite filosoofiasse. Läbipaistvus on disainerite enda filosoofia oluline osa ja seda peegeldab ka kasutatud akrüüli valik. Peale kasutatud peegelakrüüli, mis ise valgust peegeldab, on materjal alati läbipaistev, värviline või selge. CD pakend tugevdab ümberjutustamise kontseptsioone.

Sõrmus

The Empress

Sõrmus Fantastiline ilukivi - pürope - selle olemus toob suursugususe ja pidulikkuse. See on ilu ja ainulaadsus kivi tuvastatud pilt, mis on mõeldud tulevikus kaunistamiseks. Kivi jaoks oli vaja luua ainulaadne raam, mis teda õhku kannaks. Kivi tõmmati kaugemale selle hoidvast metallist. See valem sensuaalne kirg ja atraktiivne jõud. Oluline oli hoida klassikalist kontseptsiooni, toetades ehte tänapäevast tajumist.