Disainiajakiri
Disainiajakiri
Espressomasin

Lavazza Tiny

Espressomasin Väike sõbralik espressomasin, mis toob teie koju autentse itaalia kohvikogemuse. Kujundus on rõõmsalt Vahemereline - koosneb põhilistest formaalsetest ehitusplokkidest - tähistab värve ja kasutab Lavazza kujunduskeelt pinnakattes ja detailides. Peamine kest on valmistatud ühest tükist ja sellel on pehmed, kuid täpselt kontrollitavad pinnad. Keskne hari lisab visuaalset ülesehitust ja frontaalmuster kordab Lavazza toodetel sageli esinevat horisontaalset teemat.

Projekti nimi : Lavazza Tiny, Disainerite nimi : Florian Seidl, Kliendi nimi : Lavazza.

Lavazza Tiny Espressomasin

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.