Disainiajakiri
Disainiajakiri
Büroopind

Samlee

Büroopind Ilma ulmeliste detailideta kujundas Samlee kontor lihtsa idamaise esteetika. See kontseptsioon sobib kiiresti areneva linnaga. Selles väga hästi töötavas infoühiskonnas tutvustab projekt linna, töö ja inimeste interaktiivseid suhteid - omamoodi aktiivsuse ja inertsuse tihedat seost; läbipaistev ülekate; läbitungimine tühi.

Üliõpilaste Ühiselamu

Koza Ipek Loft

Üliõpilaste Ühiselamu Koza Ipek Loft kujundas stuudio craft312 õpilaste külalistemaja ja noortekeskusena, mahutades 240 voodikohta 8000 m2 suurusel alal. Koza Ipek Lofti ehitamine viidi lõpule 2013. aasta mais. Üldiselt on külalistemaja sissepääs, juurdepääs noortekeskusele, restoran, konverentsiruum ja fuajee, õppesaalid, ruumid ja halduskontorid 12-korruselise hoone mitmekorruselistes osades, mis koosnevad innovaatilisest, kaasaegsest ja on kujundatud mugavad elamispinnad. Tuumikuruumides toad kahele inimesele vastavalt igale korrusele, kaks sektsiooni ja 24 inimese kasutuses.

Büroohoone

Jansen Campus

Büroohoone Hoone on silmatorkav silmatorkav lisand, mis ühendab tööstuspiirkonda ja vanalinna ning võtab selle kolmnurkse kuju Oberrieti traditsiooniliste viilkatustega. Projekt integreerib uuenduslikud tehnoloogiad, sisaldab uusi detaile ja materjale ning vastab rangetele Šveitsi Minergie säästva ehituse standarditele. Fassaad on plakeeritud tumedas, eelnevalt patineeritud perforeeritud Rheinzinki-võrgusilmas, mis kutsub esile lähiümbruse puitehitiste toonide tiheduse. Kohandatud tööruumid on avatud planeeringuga ja hoone geomeetria viilutab vaated Rheintalile.

Müügisalong

Segmentation

Müügisalong Kingade pehmeid jooni ei saa koha tõlgendamisel tähelepanuta jätta. Et esindada teist rühma elegantseid kingi, mis selles kohas välja paistavad, teise kihi lagi ja kaheksa eksklusiivse disainiga valgustuskomponent, loovad meeleolu, samal ajal aga tunnevad end selles kohas amorfse joonega.

Müügisalong

CHAMELEON

Müügisalong Salongi teema on näitusepaiku teenindav tehnoloogia. Laes ja seintel kasutatavad tehnoloogilised jooned, mis väljendavad kõikides salongides eksponeeritavate kingade tehnoloogiat, mida imporditakse ja toodetakse hoone kõrval asuvas tehases.Laed ja seinad, mis kujundasid vabal kujul, ideaaljuhul kogudes, kasutage CAD-CAM-tehnoloogiat. Prantsusmaal valmistav Barrisol, Istanbuli Euroopa poolel valmistatavad mdf-lakkmööbel, Istanbuli Aasias valmistavad RGB Led-süsteemid ilma ripplae peal mõõtmise ja peaproovita .

Elumaja

Monochromatic Space

Elumaja Monokromaatne ruum on perekonna maja ja projekti eesmärk oli muuta elamispind kogu maapinnal, et see hõlmaks ka uute omanike konkreetseid vajadusi. See peab olema eakatele sõbralik; omada kaasaegset sisekujundust; palju varjatud panipaigad; ja disain peab sisaldama vana mööbli taaskasutamist. Summerhaus D'zign tegeles sisekujunduskonsultantidega, luues funktsionaalse ruumi igapäevaseks eluks.