Disainiajakiri
Disainiajakiri
Transpordi Sõlmpunkt

Viforion

Transpordi Sõlmpunkt Projekt on transpordi HUB, mis ühendab ümbritsevad linnalised asulad dünaamilise elu südamega lihtsal ja tõhusal viisil, mis saadakse erinevate transpordisüsteemide, nagu raudteejaam, metroojaam, Niiluse tekk ja bussijaam, ühendamisel lisaks muudele teenustele, et muuta koht tulevase arengu katalüsaatoriks.

Veinimaja

Crombe 3.0

Veinimaja Crombé veinimaja poodide kontseptsiooni eesmärk oli saada klientidele täiesti uus ostlemisviis. Põhiidee oli alustada lao ilmetest, millele hiljem lisasime valgust ja peenust. Isegi kui veinid pakutakse originaalpakendis, tagavad metallraamide puhtad jooned ikkagi tuttavuse ja perspektiivi. Iga pudel ripub raami sees samas kaldus, nagu sommeljee neid teeniks. 12-meetrises riiulis on šampanjad ja kapid. Kappi kohta saavad kliendid ohutult hoida kuni 30 pudelit.

Kaubanduskeskus

Fluxion

Kaubanduskeskus Selle programmi inspiratsioon pärineb ainulaadse struktuuriga sipelgamägedest. Kuigi sipelgamägede sisemine struktuur on väga keeruline, võib see ehitada tohutu ja korrastatud kuningriigi. See näitab, et selle arhitektuuriline ülesehitus on äärmiselt ratsionaalne. Samal ajal ehitavad sipelgamägede graatsiliste kaarde sisemus imposantse palee, mis näib olevat eriti oivaline. Seetõttu kasutab disainer sipelga tarkust viidetena nii kunstilise kui ka hästi ehitatud ruumi kui ka sipelgamägede ehitamiseks.

Näituseboks

Onn Exhibition

Näituseboks Onn on esmaklassiline käsitööna valminud toode, mis segab traditsioone moodsa kujundusega läbi kultuuriväärtuste meistrite. Onni materjalid, värvid ja tooted on inspireeritud loodusest, mis valgustavad traditsioonilisi tegelasi säramaitsega. Näitusekabiin ehitati selleks, et paljundada looduse stseeni, kasutades materjale, mida täiendatakse koos toodetega, et saada ise harmoneeritud teos.

Näitusekujundus

Multimedia exhibition Lsx20

Näitusekujundus Omavääringus lati taaskehtestamise 20. aastapäevale pühendati multimeedianäitus. Näituse eesmärk oli tutvustada kunstilise projekti aluseks olnud kolmainsuse raamistikku, milleks olid pangatähed ja mündid, autorid - 40 silmapaistvat läti erineva loominguga žanrit - ja nende teosed. Näituse idee sai alguse grafiidist või pliist, mis on pliiatsi kesktelg, mis on kunstnike jaoks tavaline tööriist. Grafiidistruktuur oli näituse keskseks kujunduselemendiks.

Äripind

De Kang Club

Äripind Dekang asub Hiinas, Guangzhou kommertskeskuses. See on SPA ja meelelahutusettevõte üks äriprojektidest. Projekt on "linnamaastiku" kujunduskontseptsioonis, mis on põhiline näpunäide tänapäevase linnaelu nõudmistele vastamiseks.