Disainiajakiri
Disainiajakiri
Rõngas

Wishing Well

Rõngas Oma unistustes roosiaias käies tuli Tippy vastu roosidega ümbritsetud kaevu. Seal vaatas ta kaevu sisse ja nägi öötähtede peegeldust ning esitas soovi. Öötähti tähistavad teemandid ja rubiin sümboliseerib tema sügavaimat kirge, unistusi ja lootusi, mida ta soovides hästi tegi. Sellel disainil on kohandatud roosilõikus, kuusnurkne rubiinküünis, mis on valmistatud 14K tahkest kullast. Naturaalsete lehtede tekstuuri näitamiseks on nikerdatud väikesed lehed. Rõngasriba toetab lamedat ülaosa ja kõverdub veidi sissepoole. Rõngasuurused tuleb matemaatiliselt arvutada.

Kott

Totepographic

Kott Topograafilisest disainist inspireeritud kandekott, mis on hõlpsasti kaasaskantav, eriti neil tihedatel päevadel, mis veedetakse sisseostude tegemisel või tehingute tegemisel. Tote koti maht on nagu mägi ja see mahutab või kannab paljusid asju. Oraakelluu moodustab koti üldise struktuuri, topograafiline kaart peab olema pinnamaterjal nagu mäe ebaühtlane pind.

Ripats

Taq Kasra

Ripats Taq Kasra, mis tähendab kasra arch, on praegu Iraagis asuva Sasani kuningriigi mälestusmärk. Seda ripatsit, mis on inspireeritud Taq kasra geomeetriast ja varasemate suveräänsuste suursugususest, mis oli nende struktuuris ja subjektiivsuses, on selle eetose kujundamiseks kasutatud selles arhitektuurimeetodis. Kõige olulisem atribuut on tänapäevane disain, mis on teinud sellest eraldiseisva vaatega detaili, nii et külgvaates näib see tunnelina ja toob subjektivismi ning moodustab frontaalse vaate, mille järgi on see kaarjas ruum.

Naiste Rõivaste Kollektsioon

Utopia

Naiste Rõivaste Kollektsioon Selles kollektsioonis inspireeris Yina Hwang peamiselt kujundeid, mis on sümmeetrilised ja asümmeetrilised ning puudutavad põrandaalust muusikakultuuri. Ta kureeris seda kollektsiooni iseenda omaksvõtmise hetke põhjal, et luua funktsionaalsete, kuid abstraktsete rõivaste ja aksessuaaride kollektsioon, et kehastada oma kogemuse lugu. Projekti kõik trükised ja kangad on originaalsed ning kangaste põhiosa kasutas ta peamiselt PU-nahka, satiini, Power Mashi ja spandeksi.

Kaelakee Ja Kõrvarõngaste Komplekt

Ocean Waves

Kaelakee Ja Kõrvarõngaste Komplekt Ookeanilainete kaelakee on ilus kaasaegne ehe. Kujunduse peamine inspiratsioon on ookean. See on kaelakee projekteeritud võtmeelemendid selle avarus, elujõud ja puhtus. Kujundaja on ookeani pritsmete lainete visiooni esitamiseks kasutanud head sinise ja valge tasakaalu. See on käsitööna valmistatud 18K valgest kullast ning teemantide ja sinise safiiriga. Kaelakee on üsna suur, kuid õrn. See on konstrueeritud nii, et see sobib kõigi rõivaste vormidega, kuid sobib paremini kaelusega sidumiseks, nii et see ei kattuks.

TrĂĽkitud Tekstiil

The Withering Flower

Trükitud Tekstiil Kõdunev lill tähistab lillepildi jõudu. Lill on Hiina kirjanduses populaarne subjektiks kirjutatud teema. Vastupidiselt õitseva lille populaarsusele seostatakse kõduneva lille pilte sageli jinxide ja tabudega. Kogumikus vaadeldakse, mis kujundab kogukonna ettekujutust sellest, mis on ülev ja jube. Tekstiilitehnika, mis on kujundatud pikkusega 100–200 cm pikkuste tüllkleitidena ja silikoontrükiks poolläbipaistvatele võrkkangastele, võimaldab printidel jääda läbipaistmatuks ja venitada võrgusilma, luues printide õhus hõljuva ilme.