Disainiajakiri
Disainiajakiri
Vihmamantel

UMBRELLA COAT

Vihmamantel See vihmamantel on kombinatsioon vihmamantlist, vihmavarjest ja veekindlatest pükstest. Sõltuvalt ilmastikuoludest ja vihma hulgast saab seda kohandada erineva kaitsetasemega. Tema ainulaadne omadus on see, et see ühendab ühes esemes vihmamantli ja vihmavarju. Vihmavarjuga vihmavari on teie käed vabad. Samuti võib see sobida suurepäraselt selliste sporditegevustega nagu jalgrattaga sõitmine. Lisaks ei torma rahvarohkel tänaval teiste vihmavarjude juurde, kuna vihmavarju kapuuts ulatub üle teie õlgade.

Sõrmus

Doppio

Sõrmus See on põnev müstilise olemuse ehe. “Doppio” liigub oma spiraalses vormis kahes suunas, sümboliseerides meeste aega: nende minevikku ja tulevikku. See kannab hõbedat ja kulda, mis esindavad inimvaimu vooruste arengut kogu tema ajaloo jooksul Maal.

Kaelakee

Sakura

Kaelakee Kaelakee on väga painduv ja valmistatud erinevatest detailidest, mis on joodetud sujuvalt kokku, et kaunilt kaunistada naiste kaelapiirkonnas. Paremal küljel olevad keskmised lilled pöörlevad ja seal on lubatud vasakut lühemat kaelakee tükki eraldi prossina kasutada. Kaelakee on väga kerge, arvestades selle 3D-kuju ja keerukust. Selle brutokaal 362,50 grammi on 18 karaat, kivi ja teemantidega 518,75 karaati

Siidist Foulard

Passion

Siidist Foulard "Passion" on üks "Regards" objektidest. Pange siidisall kenasti tasku ruudule või raamige see kunstiteosena ja laske sellel kogu elu kesta. See on nagu mäng - igal objektil on rohkem kui üks funktsioon. "Regards" kehastab õrna korrelatsiooni vanade käsitöö ja kaasaegsete disainiobjektide vahel. Iga kujundus on ainulaadne kunstiteos ja räägib erinevat lugu. Kujutage ette kohta, kus iga pisidetail jutustab loo, kus kvaliteet on elu väärtus ja suurim luksus on iseendaga truuks jäämine. Siin kohtub "Regards" teiega. Las kunst kohtub sinuga ja vanane koos sinuga!

Ehtekollektsioon

Future 02

Ehtekollektsioon Projekt Future 02 on ehtekollektsioon, mille lõbus ja elujõuline keerd on inspireeritud ringi teoreemidest. Iga tükk on loodud arvutipõhise projekteerimistarkvara abil, mis on täielikult või osaliselt ehitatud selektiivse laseriga paagutamise või terase 3D-printimistehnoloogia abil ja viimistletud traditsiooniliste hõbeeseptehnikatega. Kollektsioon ammutab inspiratsiooni ringikujust ja on hoolikalt kavandatud Eukleidese teoreemide visualiseerimiseks kantava kunsti mustriteks ja vormideks, sümboliseerides sel moel uut algust; lähtepunkt põnevale tulevikule.