Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kohvimasin

Lavazza Desea

Kohvimasin Sõbralik masin, mis on loodud pakkuma kogu Itaalia kohvikultuuri paketti: espressost autentse cappuccino või latteni. Puutetundlik liides korraldab valikud kahes eraldi rühmas - üks kohvi ja teine piima jaoks. Jooke saab isikupärastada temperatuuri ja piimavahu tõstmise funktsioonidega. Vajalik teenindus on keskel tähistatud valgustatud ikoonidega. Masinal on spetsiaalne klaasist kruus ja see kasutab Lavazza vormikeelt koos kontrollitud pinnaga, viimistletud detailidega ja erilise tähelepanu all värvidega, materjalidega & amp; lõpetama.

Projekti nimi : Lavazza Desea, Disainerite nimi : Florian Seidl, Kliendi nimi : Lavazza.

Lavazza Desea Kohvimasin

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.