Disainiajakiri
Disainiajakiri
Paberipurustaja

HandiShred

Paberipurustaja HandiShred on kaasaskantav käsitsi paberipurustaja, mis ei vaja välist toiteallikat. See on kujundatud väikeselt ja kenasti, nii et saate selle oma lauale sahtlisse või kohvri sisse asetada, et saaksite oma tähtsale dokumendile hõlpsasti juurde pääseda ja tükeldada igal ajal ja igal pool. See mugav purustaja sobib suurepäraselt dokumentide või kviitungite purustamiseks, et tagada privaatse, konfidentsiaalse ja kogu isikliku teabe kogu aeg turvaline hoidmine.

Projekti nimi : HandiShred, Disainerite nimi : Yen Lau, Kliendi nimi : Inform Designs Ltd..

HandiShred Paberipurustaja

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.