Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elumaja

Monochromatic Space

Elumaja Monokromaatne ruum on perekonna maja ja projekti eesmärk oli muuta elamispind kogu maapinnal, et see hõlmaks ka uute omanike konkreetseid vajadusi. See peab olema eakatele sõbralik; omada kaasaegset sisekujundust; palju varjatud panipaigad; ja disain peab sisaldama vana mööbli taaskasutamist. Summerhaus D'zign tegeles sisekujunduskonsultantidega, luues funktsionaalse ruumi igapäevaseks eluks.

Projekti nimi : Monochromatic Space, Disainerite nimi : Summerhaus D'zign Pte Ltd, Kliendi nimi : Summerhaus D'zign Pte Ltd.

Monochromatic Space Elumaja

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.