Disainiajakiri
Disainiajakiri
Lasterõivaste Pood

PomPom

Lasterõivaste Pood Osade ja terviku tajumine aitab kaasa geomeetriale, hõlpsasti tuvastatav, rõhutades müüdavaid tooteid. Raskusi suurendas loomingulises aktsioonis ruumi murdnud suur, juba väikeste mõõtmetega tala. Ülejäänud programmi joonistamise alguseks oli võimalus lakke kallutada, võttes arvesse vaateakna, tala ja poe tagakülje mõõdikuid; tiraaž, näitus, teeninduspunkt, kummut ja ladustamine. Ruumis domineerib neutraalne värv, mida eraldavad tugevad värvid, mis tähistavad ja korraldavad ruumi.

Projekti nimi : PomPom, Disainerite nimi : Albertina Oliveira, Kliendi nimi : Albertina Oliveira - Arquitectura Unipessoal Lda.

PomPom Lasterõivaste Pood

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.