Disainiajakiri
Disainiajakiri
Fotoinstallatsioon

Decor

Fotoinstallatsioon Mudelihoones tahan tekitada mõtteid reaalsuse ümber, et mõtleksime omadele ja vaataksime seda kujutatud stsenaariumi stsenograafiana. Stsenaarium oma olemuselt juhuslik ja kiiresti riknev. Mis on selle taga või mis saab siis, kui dekoratsioonivormid ei pruugi olla saabuv apokalüpsis, vaid uue protsessi loomine. Veel üks pilt sellest, mis võib juhtuda, kui etendus läbi saab.

Projekti nimi : Decor, Disainerite nimi : Johanna Mårtensson, Kliendi nimi : Johanna Mårtensson.

Decor Fotoinstallatsioon

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.