Disainiajakiri
Disainiajakiri
Fotoinstallatsioon

Decor

Fotoinstallatsioon Mudelihoones tahan tekitada mõtteid reaalsuse ümber, et mõtleksime omadele ja vaataksime seda kujutatud stsenaariumi stsenograafiana. Stsenaarium oma olemuselt juhuslik ja kiiresti riknev. Mis on selle taga või mis saab siis, kui dekoratsioonivormid ei pruugi olla saabuv apokalüpsis, vaid uue protsessi loomine. Veel üks pilt sellest, mis võib juhtuda, kui etendus läbi saab.

Projekti nimi : Decor, Disainerite nimi : Johanna Mårtensson and Ida Lundén, Kliendi nimi : Johanna Mårtensson.

Decor Fotoinstallatsioon

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujunduslegend

Legendaarsed disainerid ja nende auhinnatud tööd.

Disainilegendid on äärmiselt kuulsad disainerid, kes muudavad meie maailma oma heade kujundustega paremaks kohaks. Avastage legendaarsed disainerid ja nende uuenduslikud tootedisainid, originaalsed kunstiteosed, loominguline arhitektuur, silmapaistvad moedisainilahendused ja disainistrateegiad. Nautige ja uurige kogu maailmas auhinnatud disainerite, kunstnike, arhitektide, uuendajate ja kaubamärkide originaalseid disainiteoseid. Saage inspiratsiooni loomingulistest kavanditest.