Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ettevõtte Identiteet

Yanolja

Ettevõtte Identiteet Yanolja on Soulis asuv nr 1 reisiteabe platvorm, mis tähendab korea keeles “Hei, mängime”. Logotüübis on kasutatud san-serif fonti, et väljendada lihtsat ja praktilist muljet. Väiketähti kasutades võib see anda mängulise ja rütmilise pildi, võrreldes paksude suurtähtedega. Tähtede vahelist ruumi vaadatakse optimaalsete illusioonide vältimiseks peenelt ja see suurendab loetavust isegi väikese logotüübi korral. Valisime hoolikalt erksad ja erksad neoonvärvid ning kasutasime täiendavaid kombinatsioone, et saada äärmiselt lõbusaid ja popp pilte.

Põllumajanduse Raamat

Archives

Põllumajanduse Raamat Raamat on liigitatud põllumajanduse, inimeste toimetuleku, põllumajanduse ja kõrvaltegevuse, põllumajanduse rahanduse ja põllumajanduspoliitika valdkondadesse. Klassifitseeritud kujunduse kaudu vastab raamat rohkem inimeste esteetilisele nõudlusele. Toimikule lähemale kavandamiseks kujundati täielik suletud raamatukaas. Lugejad saavad raamatu avada alles pärast selle rebimist. See kaasamine võimaldas lugejatel faili avamise protsessi kogeda. Veelgi enam, mõned vanad ja ilusad põllumajandussümbolid, näiteks Suzhou kood, ja teatud vanuserühmas kasutatud tüpograafia ja pilt. Need olid rekombinatsioonid ja loetletud raamatukaantes.

Bränding

Co-Creation! Camp

Bränding See on ürituse "Ühisloome! Laager" logo kujundus ja bränding, mida inimesed räägivad kohalikust taaselustamisest tulevikus. Jaapan seisab silmitsi enneolematute sotsiaalsete probleemidega, näiteks madala sündimuse, rahvastiku vananemise või piirkonna rahvastiku vähenemisega. "Co-Creation! Camp" on loodud nende teabe vahetamiseks ja üksteise abistamiseks lisaks turismitööstusega seotud inimestele tekkivatele probleemidele. Erinevad värvid sümboliseerivad iga inimese tahet. See tõi kaasa palju ideid ja andis üle 100 projekti.

Kommipakend

5 Principles

Kommipakend 5 põhimõtet on naljakate ja ebatavaliste kommide pakendite sari, millel on vääna. See tuleneb kaasaegsest popkultuurist endast, peamiselt Interneti popkultuurist ja Interneti-meemidest. Igas pakendikujunduses on lihtne äratuntav tegelane, kellega inimesed saavad suhestuda (lihaseline mees, kass, armukesed ja nii edasi), ning seeria 5 lühikest inspireerivat või naljakat tsitaati tema kohta (siit ka nimi - 5 põhimõtet). Paljudes tsitaatides on ka popkultuurilisi viiteid. See on tootmises lihtne, kuid visuaalselt ainulaadne pakend ja seda on sarjana lihtne laiendada

Logo

N&E Audio

Logo N&E logo ümberkujunduse käigus tähistavad N, E asutajate Nelsoni ja Edisoni nime. Nii integreeris ta N & E ja helilaine kujundid uue logo loomiseks. Käsitööna valmistatud HiFi on Hongkongis ainulaadne ja professionaalne teenuste pakkuja. Ta eeldas, et esitleb tipptasemel professionaalset kaubamärki ja loob selle valdkonna jaoks väga asjakohase. Ta loodab, et inimesed saavad seda vaadates aru, mida logo tähendas. Cloris ütles, et logo loomise väljakutse seisneb selles, kuidas lihtsustada N ja E tähemärkide äratundmist ilma liiga keerulist graafikat kasutamata.

Veebisait

Upstox

Veebisait Upstox, RKSV tütarettevõte, on varem veebipõhine aktsiate kauplemise platvorm. Kauplejatele ja võhikutele mõeldud eristuvad tooted on koos Upstoxi vabakaubanduse õppeplatvormiga üks tugevamaid USP-sid. Lollypopi ateljees kujundati kogu strateegia ja bränd kontseptsiooni käigus. Põhjalikud konkurendid, kasutajad ja turu-uuringud aitasid pakkuda lahendusi, mis lõid veebisaidile diskreetse identiteedi. Kujundused tehti interaktiivseteks ja intuitiivseteks, kasutades kohandatud illustratsioone, animatsioone ja ikoone, mis aitasid murda andmepõhise veebisaidi monotoonsust.