Disainiajakiri
Disainiajakiri
MenĂĽĂĽ Kate

Magnetic menu

Menüü Kate Paar plastikust läbipaistvat kilet, mis on ühendatud magnetidega ja mis on täiuslik kate erinevat tüüpi trükistele. Lihtne kasutada. Lihtne valmistada ja hooldada. Kauakestev toode, mis säästab aega, raha, toorainet. Keskkonnasõbralik. Kergesti kohandatav erinevatel eesmärkidel. Ideaalne kasutamiseks restoranides menüüde kattena. Kui kelner toob teile vaid ühe lehe puuviljakokteilidega ja näiteks ainult ühe sõbra jaoks mõeldud kookide lehe, on see peaaegu nagu isikupärased menüüd, mis on loodud just teile.

Dvd Kast

Paths of Light

Dvd Kast Parim viis Zina Caramelo animatsiooni Paths of Light pidamiseks oli tagada, et DVD-l oleks ilus ümbris. Pakend näeb tegelikult välja selline, nagu see oleks metsast välja võetud ja vormitud CD moodustamiseks. Väljastpoolt on nähtavad mitmesugused jooned, mis peaaegu ilmuvad korpuse küljel kasvavate väikeste puudena. Puidust välisilme aitab sellele ka äärmiselt naturaalse ilme anda. Paths of Light on äärmuslik värskendus võrreldes juhtumitega, mida 1990. aastatel paljud CD-d nägid, mis koosnes tavaliselt põhiplastidest koos paberpakendiga, et selgitada nende sisu. (JD Munro tekst)

Veebisaidi Kujundus

Trionn Design

Veebisaidi Kujundus Valge lõuend pakub ideaalset tausta, millele toetuda. Mahlakas magus värvikombinatsioon pakub täiuslikku tähelepanu haaravat elementi, mis tõmbab vaatajat. Serif- ja sans-serif-fondide kombinatsioon ning kaal ja värvid annavad ühtlase segu, mis meelitab vaatajat edasi uurima. HTML5 Parallaxi animatsioonisait koos reageerivaga, meil on oma personali vektoritegelaste kujundus. ainulaadne erksavärviline disain koos kenade ja sujuvate animatsioonidega ..

Õllevärvide Proovilahendused

Beertone

Õllevärvide Proovilahendused Beertone on esimene õlleteatmik, mis põhineb erinevatel õllevärvidel ja on esitatud klaasvormis ventilaatorina. Esimese väljaande jaoks kogusime teavet 202 erinevalt Šveitsi õllelt, mis rändasid mööda riiki, idast läände, põhjast lõunasse. Kogu protsess võttis palju aega ja üksikasjalikku logistikat, kuid nende kahe kire tulemus teeb meid väga uhkeks ja edasised väljaanded on juba kavandatud. Terviseks!

Brändi Identiteet

SATA | BIA - Blue Islands Açor

Brändi Identiteet BIA on Atlandi taeva kohaliku linnustiku sümbol, mis lendab mõtetest ja unistustest riikide kohal, looduse piloot, mis veab inimesi, mälestusi, ettevõtteid ja ettevõtteid. SATA-l sümboliseerib BIA saarestiku üheksa saare liitu alati ühe atlantilise väljakutsena: võtke Assooride nimi maailmale ja viige maailm Assooridele. BIA - Siniste saarte Açor - prototüüpide futurismist inspireeritud sirgjooneline sirgjooneline aasorilind, mis on üles ehitatud unikaalsele geneetilisele koodile, mis on asümmeetriline, eristuv ja värviline nagu Assooride üheksa saart.

Digitaalne Interaktiivne Ajakiri

DesignSoul Digital Magazine

Digitaalne Interaktiivne Ajakiri Ajakiri Filli Boya Design Soul Magazine selgitab oma lugejatele värvide olulisust meie elus teistmoodi ja nauditavalt. Design Souli sisu sisaldab laia valdkonda moest kunstini; kaunistamisest kuni isikliku hoolduseni; spordist tehnoloogiani ja isegi toidust ning jookidest raamatuni. Lisaks kuulsatele ja huvitavatele portreedele, analüüsidele, uusimale tehnoloogiale ja intervjuudele sisaldab ajakiri ka huvitavat sisu, videoid ja muusikat. Ajakiri Filli Boya Design Soul ilmub kord kvartalis iPadis, iPhone'is ja Androidis.