Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pakendikontseptsioon

Faberlic Supplements

Pakendikontseptsioon Kaasaegses maailmas puutuvad inimesed pidevalt kokku väliste negatiivsete tegurite agressiivse mõjuga. Halb ökoloogia, hõivatud elurütm megapolüüside või stresside korral suurendab keha koormusi. Keha funktsionaalse seisundi normaliseerimiseks ja parandamiseks kasutatakse toidulisandeid. Selle projekti peamiseks metafooriks on kujunenud skeem inimese heaolu parandamiseks toidulisandite kasutamisega. Samuti kordab peamine graafiline element tähe F - kaubamärgi esitäht - kuju.

Kunst

Metamorphosis

Kunst Objekt asub Keihin Tööstuspiirkonnas Tokyo äärelinnas. Raskete tööstusettevõtete korstnatest pidevalt tulenev suitsu kogunemine võib kujutada negatiivset pilti, näiteks reostust ja materialismi. Fotodel on aga keskendutud tehaste erinevatele aspektidele, mis kujutavad selle funktsionaalset ilu. Päeval loovad torud ja konstruktsioonid joonte ja tekstuuridega geomeetrilisi mustreid ning ulatus ilmastikuoluga rajatistel loob väärika õhu. Öösel muutuvad rajatised salapäraseks kosmiliseks kindluseks, mis oli 80ndate ulmefilmides.

Näituse Plakat

Optics and Chromatics

Näituse Plakat Pealkiri Optika ja kromaatiline viitab Goethe ja Newtoni vahelisele arutelule värvide olemuse üle. Seda arutelu esindab kahe kirjakujulise kompositsiooni kokkupõrge: üks on arvutatud, geomeetriline, teravate kontuuridega, teine toetub värviliste varjude impressionistlikule mängule. 2014. aastal oli see disain Pantone Plus seeria kunstnike kaante katteks.

Meelelahutus

Free Estonian

Meelelahutus Selles ainulaadses kunstiteoses kasutas Olga Raag Eesti ajalehti aastast, kui auto algselt toodeti 1973. aastal. Rahvusraamatukogu kollaseid ajalehti pildistati, puhastati, kohandati ja redigeeriti projekti kasutamiseks. Lõpptulemus trükiti autodele kasutatavale spetsiaalsele materjalile, mis kestab 12 aastat ja selle kandmiseks kulus 24 tundi. Vaba eesti keel on tähelepanu köitev auto, ümbritsedes inimesi positiivse energia ja nostalgiliste, lapsepõlves emotsioonidega. See kutsub uudishimu ja kaasamist kõigile.

Kuiv Tee Pakend

SARISTI

Kuiv Tee Pakend Kujundus on erksate värvidega silindriline mahuti. Värvide ja kujundite uudne ja valgustav kasutamine loob harmoonilise kujunduse, mis kajastab SARISTI taimseid infusioone. Mis eristab meie disaini, on meie võime anda kuiva tee pakendile kaasaegne viimistlus. Pakendis kasutatud loomad esindavad emotsioone ja tingimusi, mida inimesed sageli kogevad. Näiteks esindavad Flamingo linnud armastust, Panda karu aga lõõgastust.

Oliiviõli Pakend

Ionia

Oliiviõli Pakend Kuna vanad kreeklased kasutasid iga oliiviõli amfora (anuma) eraldi värvimist ja kujundamist, otsustasid nad seda teha juba täna! Nad taaselustasid ja rakendasid seda iidset kunsti ja traditsiooni kaasaegses kaasaegses lavastuses, kus igal 2000 toodetud pudelil on erinevad mustrid. Iga pudel on kujundatud individuaalselt. See on ainulaadne lineaarne disain, mis on inspireeritud Vana-Kreeka mustritest ja kaasaegsest küljest ning tähistab vintage oliiviõli pärandit. See pole nõiaring; see on sirge arenev loominguline joon. Iga tootmisliin loob 2000 erinevat kujundust.