Disainiajakiri
Disainiajakiri
Bränding

1869 Principe Real

Bränding 1869 Principe Real on kodumajutus, mis asub Lissaboni kõige trendikamas paigas - Principe Real. Madonna ostis just selles piirkonnas maja. See B&B asub 1869. aasta vanas palees, hoides vana võlu segamini kaasaegse interjööriga, andes sellele luksusliku ilme ja tunde. Sellel kaubamärgil oli vaja lisada need väärtused oma logosse ja brändirakendustesse, et kajastada selle ainulaadse majutuse filosoofiat. Selle tulemuseks on logo, mis ühendab klassikalise fondi, meenutades vanu ukse numbreid, kaasaegse tüpograafia ja detailiga L Reali stiliseeritud voodiikoonist.

Baieri Ă•lle Pakendi Kujundus

AEcht Nuernberger Kellerbier

Baieri Õlle Pakendi Kujundus Keskajal lasid kohalikud õlletehased Nürnbergi lossi all üle 600 aasta vanustes kivilõigatud keldrites oma õlleajastu. Selle ajaloo austamiseks võtab "AEcht Nuernberger Kellerbier" pakend autentselt ajas tagasi. Õlleetiketil on näha kividel istuva lossi ja keldris asuva puidust tünni käejoonistus, mis on raamitud vintage stiilis fontidega. Ettevõtte "St. Mauritius" kaubamärgiga pitsat ja vaskvärviga korgikork annavad edasi meisterlikkust ja usaldust.

Ilusalongi Kaubamärk

Silk Royalty

Ilusalongi Kaubamärk Brändiprotsessi eesmärk on viia bränd kõrgekvaliteedilisse kategooriasse, võttes pilgu ja tunnet, kuidas kohaneda ülemaailmsete meigi- ja nahahooldussuundumustega. Elegantne oma sisemuses ja välimuses, pakkudes klientidele luksuslikku puhkust, et taanduda enesehoolduseks, jättes uuenenud. Kogemuste edukas edastamine tarbijatele sisaldus kujundusprotsessis. Seetõttu on välja töötatud Alharir Salon, mis väljendab naiselikkust, visuaalseid elemente, rikkalikke värve ja tekstuure, pöörates tähelepanu väikestele detailidele, et lisada rohkem enesekindlust ja mugavust.

Sõnumside Tool

Kepler 186f

Sõnumside Tool Kepler-186f tugitooli konstruktsiooniline alus on terasest traadist joodetud võre, millele tammest nikerdatud elemendid kinnitatakse messingist varrukate abil. Armatuuri kasutamise erinevad võimalused sobivad kokku puidust nikerdatud ja juveliiride elementidega. See kunstiobjekt kujutab endast katset, milles on ühendatud erinevad esteetilised põhimõtted. Seda võiks kirjeldada kui "barbaarset või uut barokki", milles on ühendatud karm ja peen vorm. Improvisatsiooni tulemusena muutus Kepler mitmekihiliseks, ümbritsetud alltekstide ja uute detailidega.

Kunsti Väärtustamine

The Kala Foundation

Kunsti Väärtustamine India maalide ülemaailmne turg on olnud pikka aega, kuid huvi India kunsti vastu on USA-s maha jäänud. Et tõsta teadlikkust India rahvamaalide erinevatest stiilidest, luuakse Kala sihtasutus uue platvormina maalide esitlemiseks ja rahvusvahelisele turule kättesaadavamaks muutmiseks. Sihtasutus koosneb veebisaidist, mobiilirakendusest, väljapanekust koos toimetuse raamatutega ja toodetest, mis aitavad ületada lõhet ja ühendada need maalid suurema publikuga.

Kontseptuaalne Näitus

Muse

Kontseptuaalne Näitus Muse on eksperimentaalne disainiprojekt, mis uurib inimese muusikalist taju kolme installatsioonikogemuse kaudu, mis pakuvad erinevaid viise muusika kogemiseks. Esimene on puhtalt sensatsiooniline, kasutades termoaktiivset materjali, ja teine kuvab muusikalise ruumilisuse dekodeeritud taju. Viimane on tõlge noodikirja ja visuaalsete vormide vahel. Inimesi julgustatakse installatsioonidega suhtlema ja muusikat visuaalselt oma tajuga uurima. Peamine sõnum on see, et disainerid peaksid olema teadlikud sellest, kuidas taju neid praktikas mõjutab.