Disainiajakiri
Disainiajakiri
Segistid

Electra

Segistid Electra, millel pole eraldi käepidet, meelitab kõiki oma elegantsi tõttu ja nutikas välimus on köökidele ainulaadne. Digitaalne valamusegisti annab kasutajatele köögis liikumisvabaduse, pakkudes samal ajal kahe erineva voolufunktsiooni võimalusi. Electra esipinnal annab elektrooniline padi teile juurdepääsu kõikidele funktsioonidele, kas siis, kui pihusti on tila juurde paigaldatud või käes, saab sõrmeotsast lihtsalt juhtida.

Segistid

Electra

Segistid Armatuurisektori digitaalse kasutamise esindajaks peetav Electra ühendab tehnoloogia ja disaini, et rõhutada digitaalajastu kujundust. Segistid, millel pole eraldi käepidet, meelitavad kõiki oma elegantsi ja nutika väljanägemise tõttu, mis on niiskes piirkonnas ainulaadne. Electra puutetundlikud ekraaninupud pakuvad kasutajatele ergonoomilisemat lahendust. Segistide „Eco Mind” tagab kasutajale maksimaalse säästmise. See funktsioon lisab väärtust eriti tulevastele põlvedele

Tänava Pink

Ola

Tänava Pink See pink, mis on kujundatud ökodisaini strateegiaid järgides, viib tänavamööbli uuele tasemele. Samavõrd kodus kui linna- või looduskeskkonnas loovad vedelikuvoolikud ühe pingi piires mitmesuguseid istevõimalusi. Kasutatavateks materjalideks on aluse ümbertöödeldud alumiinium ja istme teras, mis valitakse nende taaskasutatavate ja vastupidavate omaduste tõttu; sellel on särav ja vastupidav pulbervärvitud viimistlus, mis sobib ideaalselt välistingimustes kasutamiseks kõigil ilmadel. Kujundanud Mehhikos City: Daniel Olvera, Hiroshi Ikenaga, Alice Pegman ja Karime Tosca.

Kraan

Amphora

Kraan Amphora seeria on loodud ühendama minevikku ja tulevikku ning annab võimaluse kogeda iidsete aegade põhilisi ja funktsionaalseid vorme. See polnud nii lihtne kui tänapäeval meie elulähedase veega ligipääsetavaks muutmine. Segisti ebaharilik vorm pärineb sajanditest varem, kuid selle veesäästlik kassett toob kohale homme. Iidsete aegade tänavapurskkaevudest kujundatud segisti retro toob teie vannitubadesse esteetilise pildi.

Kraanikauss

Serel Wave

Kraanikauss SEREL Wave kraanikauss saab oma koha nominaalsete joonte, funktsionaalsete lahenduste ja muljetavaldava kvaliteediga moodsates vannitubades. SEREL Wave kraanikauss; kuigi see muudab praeguse kahekordse kraanikausi ettekujutuse oma ainulaadse kausikujuga, hõlmab see ka täiskasvanu ja lapse kasutamist koos selle esteetilise vormiga. Lisaks kasutamiseks lastebasseinina pakub see funktsiooni pesemiseks ja kingade puhastamiseks, mida kasutatakse islami kultuuris. Üldine lähenemine valamute kujundamisel on modernism ja funktsionalism. See lähenemine mõjutab kujundust nii oluliselt.

Vannitoakomplekt

LOTUS

Vannitoakomplekt Peegeldus lootoslillede vannitubadest… Lootosvannituba on ellu viidud, luues inspiratsiooni lootoseõielehtede kujust. Konfutsiuse filosoofiat õpetav Zhou Dunyi ütles: "Mulle meeldib lootoslill, kuna see kasvab mudas ega määrdu kunagi". tema diskursus. Lootose lehed on mustuse tõrjuvad, nagu siin öeldud. Sarja tootmisel on jäljendatud lootoslille lehtede struktuuri