Disainiajakiri
Disainiajakiri
Sisevalgustus

Jordan Apotheke

Sisevalgustus Toetades apteegi interjööri ekspressiivset arhitektuuri, on funktsionaalsed valgustid välimuselt märkamatud, juhtides tähelepanu nende valguskujundusele, mitte kinnitusdetailide kujundusele. Baasvalgustuse valgustid on integreeritud mööbli kuju jälgivatesse rippvalgustitesse või paigaldatud ripplae külgedele, hoides seda võimalikult allvalgustitest eemal. Nii saavad kasutajad keskenduda apteeki läbiva valguse rajale, mis koosneb RGB-LED-taustvalgustusega plaatidest, mis vastavad samamoodi dünaamiliselt taustvalgustusega loendurite värvile

See On Seinale Riputatud Wc Pann

SEREL Purity

See On Seinale Riputatud Wc Pann Ehkki Purity WC-pott siseneb pehmete üleminekute domineerimisse, jätab see keskkonda ka lihtsad ja minimaalsed tuuled. See mitte ainult ei mõjuta oma kasutajat oma esteetikaga, vaid puutub kokku ka puhtuse ja süütusega ning austab loodust. Istmekatte komplekti hõlpsasti eemaldatava lukustusmehhanismiga tualettruumi istmekomplekti üldine lähenemisviis on katte komplekti sisemisse ossa paigaldatavad funktsiooni juhtnupud. Nupud, millega kasutaja ühendust võtab, asetatakse kohtadesse, kus on kõige raskem määrduda, seega annab see täiendava eelise hügieeni osas.

Vannitoakomplekt

FRACTURE

Vannitoakomplekt Keraamiliste sanitaartehnikate ainulaadne stiil, purunemisklaasiliinide tähelepanuväärne kujundus Kommentaar dekonstruktivism… Murd Konstruktsiooni komponentide terviklikkuse, pindade mängude terviklikkuse lagunemine geomeetriliste kujunduselementide saamiseks nagu toodete välispinnad ja dekonstruktivistliku stiili liigutamine sarjad kui näide luumurd Bieni kohtunud ühest tähelepanuväärsemast sarjast.

Õhtusöögi Komplekti Kapp

Baan

Õhtusöögi Komplekti Kapp "baan" on teatud tüüpi kapp, mis on spetsiaalselt loodud õhtusöögi jaoks. See on ainulaadne välimus ja tugevus on narratiiv, mis on funktsioonilt seotud. Kapisüsteemidel on mitu eristavat omadust. Kapi erinevaid funktsioone ja funktsioone, mida üksteisest eraldab, nagu söögiriistade sisustus ja karpide kott, tähistavad kamin ja korsten. Veelgi enam, veiniklaase esindab lühter ja riiuliriiulit sümboliseerib trepp. Narratiivsetel ideedel on majas neli peamist komponenti.

Lamp

Muse

Lamp Inspireerituna „Won budismist” oma ütluses, et meie universumis pole absoluutseid omadusi, oleme andnud „valgusele” paradoksaalse kvaliteedi, andes sellele „füüsilise kohaloleku”. Mediteerimise vaim, mida see õhutab, oli võimas inspiratsiooniallikas, mida me selle toote loomisel kasutasime; kehastades „aja”, „aine” ja „valguse” omadused üheks tooteks.

Keraamika

inci

Keraamika Elegantsi peegel; Inci peegeldab mustvalgete värvidega pärli ilu ja on õige valik neile, kes soovivad kajastada aadelust ja elegantsi ruumides. Inci liine toodetakse suuruses 30 x 80 cm ja need kannavad valget ja musta värvi elurajoonides. Toodetud digitaalse trükitehnoloogia abil, mis on kolmemõõtmeline disain.