Disainiajakiri
Disainiajakiri
Valgustus

Capsule

Valgustus Lambi kuju Kapsel kordab tänapäevases maailmas nii laialt levinud kapslite kuju: ravimid, arhitektuuristruktuurid, kosmoselaevad, termosed, torud, ajakapslid, mis edastavad sõnumeid järeltulijatele juba aastakümneid. See võib olla kahte tüüpi: tavaline ja piklik. Lambid on saadaval erineva läbipaistvusega erinevas värvitoonis. Sidumine nailontrossidega lisab lampile käsitsi tehtud efekti. Selle universaalseks vormiks oli tootmise ja masstootmise lihtsuse määramine. Säästmine lambi tootmisprotsessis on selle peamine eelis.

Paviljon

ResoNet Sinan Mansions

Paviljon ResoNeti paviljoni tellib Sinan Mansions Shanghais Hiina uusaasta 2017. aasta tähistamiseks. See koosneb ajutisest paviljonist ja sisepinnale kinnitatud interaktiivsest LED-valgustist "reset". Selles kasutatakse madal Fi-tehnikat, et visualiseerida looduskeskkonnale omaseid resonantssagedusi avalikkuse ja ümbritsevate elementide interaktsiooni kaudu LED-võrgu abil. Paviljon valgustab avalikku valdkonda reageerides vibratsiooni ajenditele. Lisaks külastajatele, kes saavad tulla kevadfestivali soove esitama, saab seda kasutada ka etenduslavana.

TeenindusbĂĽroo

Miyajima Insurance

Teenindusbüroo Projekti idee on "ühendada kontor linnaga", kasutades ära keskkonda. Sait asub linnast ülevaate saamiseks. Selle saavutamiseks võetakse kasutusele tunnelikujuline ruum, mis läheb sissepääsu väravast kontoriruumi lõpuni. Lagede puitjoon ja must pilk, kuhu on paigaldatud tuled ja kliimaseadmed, rõhutavad suunda linna poole.

Tugitool

Lollipop

Tugitool Lollipopi tugitool on ebaharilike kujude ja moodsate värvide kombinatsioon. Selle siluetid ja värvielemendid pidid kaugelt välja nägema nagu kommid, kuid samal ajal peaks tugitool sobima erinevate stiilide interjööridega. Chupa-chups kuju moodustasid käetoed ning seljaosa ja iste on valmistatud klassikaliste kommide kujul. Lollipopi tugitool on loodud inimestele, kellele meeldivad julged otsused ja mood, kuid ei taha loobuda funktsionaalsusest ja mugavusest.

Pehme Akustilised Paneelid

University of Melbourne - Arts West

Pehme Akustilised Paneelid Meie ülesandeks oli tarnida ja paigaldada hulgaliselt erineva suuruse, nurga ja kujuga kangasse pakitud akustilisi paneele. Esialgsed prototüübid nägid muutusi nii kujunduses kui ka nende paneelide paigaldamise ja riputamise füüsilistes viisides seinte, lagede ja treppide alaosadelt. Just sel hetkel saime aru, et praegused patenteeritud rippsüsteemid laepaneelidele ei olnud meie vajaduste jaoks piisavad ja kujundasime oma.

Lokirull

Nano Airy

Lokirull Nano-õhulises lokirullis kasutatakse uuenduslikku negatiivsete ioonide tehnoloogiat. Hoiab pikka aega sileda tekstuuri, pehme läikiva loki. Keerutoru on läbinud nanokeraamilise katte, tundub väga sile. See lokkab juukseid õrnalt ja kiiresti negatiivsete ioonide sooja õhuga. Võrreldes õhuvabade lokirullidega saate lõpetada pehmema juuste kvaliteediga. Toote põhivärv on pehme, soe ja puhas mattvalge ning aktsentvärv on roosa kuld.