Disainiajakiri
Disainiajakiri
MĂĽĂĽgiesindus

Chongqing Mountain and City Sales Office

Müügiesindus Selle mälestuskontori peateema on “mägi”, mis on inspireeritud Chongqingi geograafilisest taustast. Hallide marmoride muster põrandal moodustub kolmnurkse kujuga; ning mälestise mõiste demonstreerimiseks on külgseintel ja ebakorrapärase kujuga vastuvõtuloenduritel palju paarituid ja teravaid nurki ja nurki. Lisaks on põrandaid ühendavad trepid kavandatud läbima koopa. Vahepeal on laest riputatud LED-valgustid, mis jäljendavad orus vihmasaju ja pakuvad loomuliku tunde, et kogu muljet pehmendada.

Puhkusemaja Graafika

SAKĂ€

Puhkusemaja Graafika PRIM stuudio PRIM lõi külalistemaja SAKÀ jaoks visuaalse identiteedi, mis sisaldab: nime ja logo kujundust, kõigi ruumide graafikat (sümbolikujundus, tapeedimustrid, seinapiltide kujundused, padja-aplikatsioonid jne), veebisaidi kujundust, postkaarte, märke, nimekaarte ja kutsed. Külalistemaja SAKÀ igas toas on erinev legend Druskininkai (Leedu kuurortlinn, kus maja asub) ja selle ümbruse kohta. Igal toal on oma legend, märksõna järgi sümbol. Need ikoonid ilmuvad sisekujunduses ja muudes objektides, mis moodustavad selle visuaalse identiteedi.

Vaip

Folded Tones

Vaip Vaibad on oma olemuselt tasased, eesmärk oli vaidlustada see lihtne fakt. Kolmemõõtmelisuse illusioon saavutatakse vaid kolme värviga. Vaipade toonide mitmekesisus ja sügavus sõltuvad triipude laiusest ja tihedusest, mitte suurest värvipaletist, mis võib teatud ruumi kokku tõmmata, võimaldades seega paindlikku kasutamist. Ülevalt või kaugelt meenutab vaip volditud lehte. Sellel istudes või lamades ei pruugi aga voldide illusioon olla tajutav. See viis lihtsate korduvate joonte kasutamiseni, mida saab nautida abstraktse mustrina lähedalt.

Kleit

Nyx's Arc

Kleit Kui valgus tungib läbi akende peenikese tasemega, tekitab see esteetilise valgustuse, valgustuse, mis viib inimesed ruumisse, kui salapärane ja vaikne meel, nagu müstilise ja vaikse Nyxiga, kasutab lamineeritud kangaid ja väänake selline ilutõlgendus edasi.

Kaelakee

Extravaganza

Kaelakee Elegantne kollikas, mis on inspireeritud ruffidest, iidsetest kaelakaunistustest, mida saate näha paljudel XVI ja XVII sajandi kaunitel maalidel. Iseloomustab kaasaegne ja kaasaegne disain, lihtsustades tüüpilist ruffide stiili, püüdes muuta selle moodsaks ja kaasaegseks. Keerukas efekt, mis annab kandjale elegantsi, võimaldab mustade või valgete värvide kasutamine paljusid kombinatsioone moodsa ja puhta kujundusega. Üheosaline kaelakee, elastne ja kerge. Mitteväärismaterjal, kuid kõrgmoe muljetavaldava kujundusega, mis muudab selle kollase mitte ainult juveeliks, vaid uueks kehakaunistuseks.

KujundusĂĽrituste Programm

Russian Design Pavilion

Kujundusürituste Programm näitused, ideekonkursid, töötoad, haridusliku disainiga seotud nõustamis- ja kirjastamisprojektid, mille eesmärk on reklaamida vene disainereid ja kaubamärke välismaal. Meie tegevus stimuleerib venekeelseid disainereid täiustama oma teadmisi ja oskusi rahvusvaheliste projektide kaudu ning aitab neil mõista oma rolli disainikogukonnas, kuidas oma tooteid reklaamida ja muuta need konkurentsivõimeliseks ning luua tõelisi uuendusi.