Disainiajakiri
Disainiajakiri
Mahlapakend

Pure

Mahlapakend Puhta mahla kontseptsiooni alus on emotsionaalne element. Välja töötatud nime- ja kujunduskontseptsioon on suunatud kliendi tunnetele ja emotsioonidele, nende eesmärk on peatada inimene kohe vajaliku riiuli kõrval ja panna ta valima see paljude teiste kaubamärkide hulgast. Pakend väljendab puuviljaekstraktide mõju, klaaspudelile trükitud värvilised mustrid, mis meenutavad puuvilja kuju. See rõhutab visuaalselt looduslike toodete mainet.

Kohvilaud

Cube

Kohvilaud Kujundus on inspireeritud Golden Ratio ja Mangiarotti geomeetrilistest skulptuuridest. Vorm on interaktiivne, pakkudes kasutajale erinevaid kombinatsioone. Kujundus koosneb neljast erineva suurusega diivanilauast ja kuubiku ĂĽmber vooderdatud puhvist, mis on valguselement. Kujunduse elemendid on kasutaja vajaduste rahuldamiseks multifunktsionaalsed. Toode on toodetud Coriani materjalist ja vineerist.

Kunstiinstallatsioon

Pretty Little Things

Kunstiinstallatsioon Päris väikesed asjad uurivad meditsiiniliste uuringute maailma ja mikroskoobi all nähtavaid keerukaid pilte, tõlgendades neid elava fluro värvipaletiga plahvatuslikult kaasaegseteks abstraktseteks mustriteks. Üle 250 meetri pikk ja üle 40 individuaalse teosega on tegemist suuremahulise installatsiooniga, mis tutvustab avalikkusele uurimistöö ilu.

Installatsioon

The Reflection Room

Installatsioon Inspireerituna punasest värvist, mis sümboliseerib Hiina kultuuri varandust, on peegeldustuba ruumiline kogemus, mis on lõpmatusruumi loomiseks loodud täielikult punastest peeglitest. Toas, tüpograafia mängib rolli, mis ühendab publiku iga Hiina uusaasta peamise väärtusega ja ärgitab inimesi mõtlema, mis aasta on olnud, ja eelseisvat aastat.

SĂĽndmuste Aktiveerimine

Home

Sündmuste Aktiveerimine Kodu hõlmab inimese isikliku kodu nostalgiat ja on kombinatsioon vanast ja uuest. 1960. aasta vanad maalid katavad tagaseina, väikesed isiklikud mälestusmärgid on kogu ekraanil laiali. Need asjad on omavahel läbi põimunud nööride massina, moodustades ühe loo, kus kuni vaataja seismiseni ilmub teade.

Kunstiinstallatsioon

The Future Sees You

Kunstiinstallatsioon Näete tulevikku - see on noore noore loomingulise täiskasvanu - teie maailma tulevaste mõtlejate, uuendajate, disainerite ja kunstnike - omaks võetud optimismi ilu. Dünaamiline visuaalne lugu, mis projitseeritakse 30 akna kaudu viiel tasandil, lõõmavad silmad läbi ereda värvispektri ja näivad kohati jälitavat rahvahulka, kui nad vaatavad enesekindlalt öösse. Nende silmade läbi näevad nad tulevikku, mõtlejat, uuendajat, disainerit ja kunstnikku: homseid loojaid, kes muudavad maailma.