Disainiajakiri
Disainiajakiri
Prillid

Camaro | advanced collection

Prillid „Täiustatud kollektsioon | puitu “iseloomustavad mahukamad klaasid ja disaini rõhutab rõhutatud kolmemõõtmeline kompositsioon. Uued puukombinatsioonid ja peen käsitsi lihvimine tähendavad, et iga ROLF täiustatud prilliraam on elegantne viimistletud teos.

Projekti nimi : Camaro | advanced collection, Disainerite nimi : ROLF Spectacles, Kliendi nimi : ROLF Spectacles.

Camaro | advanced collection Prillid

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva disainimeeskond

Maailma suurimad disainimeeskonnad.

Mõnikord vajate tõeliselt suurepäraste disainilahenduste loomiseks väga suurt andekate disainerite meeskonda. Iga päev esindab meid eraldiseisev auhinnatud innovaatiline ja loominguline disainimeeskond. Uurige ja avastage originaalset ja loomingulist arhitektuuri, head disaini-, moe-, graafilise disaini ja disainistrateegia projekte kogu maailma disainimeeskondade poolt. Saage inspiratsiooni suurmeistrite disainerite originaalteostest.