Disainiajakiri
Disainiajakiri
Prillid

Camaro | advanced collection

Prillid „Täiustatud kollektsioon | puitu “iseloomustavad mahukamad klaasid ja disaini rõhutab rõhutatud kolmemõõtmeline kompositsioon. Uued puukombinatsioonid ja peen käsitsi lihvimine tähendavad, et iga ROLF täiustatud prilliraam on elegantne viimistletud teos.

Projekti nimi : Camaro | advanced collection, Disainerite nimi : ROLF Spectacles, Kliendi nimi : ROLF Spectacles.

Camaro | advanced collection Prillid

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujunduslegend

Legendaarsed disainerid ja nende auhinnatud tööd.

Disainilegendid on äärmiselt kuulsad disainerid, kes muudavad meie maailma oma heade kujundustega paremaks kohaks. Avastage legendaarsed disainerid ja nende uuenduslikud tootedisainid, originaalsed kunstiteosed, loominguline arhitektuur, silmapaistvad moedisainilahendused ja disainistrateegiad. Nautige ja uurige kogu maailmas auhinnatud disainerite, kunstnike, arhitektide, uuendajate ja kaubamärkide originaalseid disainiteoseid. Saage inspiratsiooni loomingulistest kavanditest.