Disainiajakiri
Disainiajakiri
Prillid

Camaro | advanced collection

Prillid „Täiustatud kollektsioon | puitu “iseloomustavad mahukamad klaasid ja disaini rõhutab rõhutatud kolmemõõtmeline kompositsioon. Uued puukombinatsioonid ja peen käsitsi lihvimine tähendavad, et iga ROLF täiustatud prilliraam on elegantne viimistletud teos.

Projekti nimi : Camaro | advanced collection, Disainerite nimi : ROLF Spectacles, Kliendi nimi : ROLF Spectacles.

Camaro | advanced collection Prillid

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva disainiintervjuu

Intervjuud maailmakuulsate disaineritega.

Lugege uusimaid intervjuusid ja vestlusi disaini, loovuse ja innovatsiooni teemal ajakirjaniku ning maailmakuulsate disainerite, kunstnike ja arhitektide vahel. Vaadake kuulsate disainerite, kunstnike, arhitektide ja uuendajate uusimaid disainiprojekte ja auhinnatud kavandid. Avastage uusi teadmisi loovuse, innovatsiooni, kunsti, disaini ja arhitektuuri kohta. Tutvuge suurepäraste disainerite disainiprotsessidega.