Disainiajakiri
Disainiajakiri
Rõngas

Wishing Well

Rõngas Oma unistustes roosiaias käies tuli Tippy vastu roosidega ümbritsetud kaevu. Seal vaatas ta kaevu sisse ja nägi öötähtede peegeldust ning esitas soovi. Öötähti tähistavad teemandid ja rubiin sümboliseerib tema sügavaimat kirge, unistusi ja lootusi, mida ta soovides hästi tegi. Sellel disainil on kohandatud roosilõikus, kuusnurkne rubiinküünis, mis on valmistatud 14K tahkest kullast. Naturaalsete lehtede tekstuuri näitamiseks on nikerdatud väikesed lehed. Rõngasriba toetab lamedat ülaosa ja kõverdub veidi sissepoole. Rõngasuurused tuleb matemaatiliselt arvutada.

Projekti nimi : Wishing Well, Disainerite nimi : Tippy Hung, Kliendi nimi : Tippy Taste Jewelry.

Wishing Well Rõngas

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.