Disainiajakiri
Disainiajakiri
Plakat

Chirming

Plakat Kui Sook oli noor, nägi ta mäel ilusat lindu, kuid lind lendas kiiresti minema, jättes järele vaid heli. Ta vaatas taevast üles, et lindu leida, kuid kõik, mida ta nägi, olid puuoksad ja mets. Lind jätkas laulmist, kuid tal polnud aimugi, kus see asub. Alates väga noorest linnust olid tema juurde puuoksad ja suur mets. See kogemus pani teda lindude häält visualiseerima nagu mets. Linnuheli lõdvestab vaimu ja keha. See köitis tema tähelepanu ja ta ühendas selle mandalaga, mis kujutab visuaalselt tervendamist ja meditatsiooni.

Projekti nimi : Chirming, Disainerite nimi : Sook Ko, Kliendi nimi : Sejong University.

Chirming Plakat

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujunduslegend

Legendaarsed disainerid ja nende auhinnatud tööd.

Disainilegendid on äärmiselt kuulsad disainerid, kes muudavad meie maailma oma heade kujundustega paremaks kohaks. Avastage legendaarsed disainerid ja nende uuenduslikud tootedisainid, originaalsed kunstiteosed, loominguline arhitektuur, silmapaistvad moedisainilahendused ja disainistrateegiad. Nautige ja uurige kogu maailmas auhinnatud disainerite, kunstnike, arhitektide, uuendajate ja kaubamärkide originaalseid disainiteoseid. Saage inspiratsiooni loomingulistest kavanditest.