Disainiajakiri
Disainiajakiri
Siidist Foulard

Passion

Siidist Foulard "Passion" on üks "Regards" objektidest. Pange siidisall kenasti tasku ruudule või raamige see kunstiteosena ja laske sellel kogu elu kesta. See on nagu mäng - igal objektil on rohkem kui üks funktsioon. "Regards" kehastab õrna korrelatsiooni vanade käsitöö ja kaasaegsete disainiobjektide vahel. Iga kujundus on ainulaadne kunstiteos ja räägib erinevat lugu. Kujutage ette kohta, kus iga pisidetail jutustab loo, kus kvaliteet on elu väärtus ja suurim luksus on iseendaga truuks jäämine. Siin kohtub "Regards" teiega. Las kunst kohtub sinuga ja vanane koos sinuga!

Ehtekollektsioon

Future 02

Ehtekollektsioon Projekt Future 02 on ehtekollektsioon, mille lõbus ja elujõuline keerd on inspireeritud ringi teoreemidest. Iga tükk on loodud arvutipõhise projekteerimistarkvara abil, mis on täielikult või osaliselt ehitatud selektiivse laseriga paagutamise või terase 3D-printimistehnoloogia abil ja viimistletud traditsiooniliste hõbeeseptehnikatega. Kollektsioon ammutab inspiratsiooni ringikujust ja on hoolikalt kavandatud Eukleidese teoreemide visualiseerimiseks kantava kunsti mustriteks ja vormideks, sümboliseerides sel moel uut algust; lähtepunkt põnevale tulevikule.

Kraavi Kate

Renaissance

Kraavi Kate Armastus ja mitmekülgsus. Kangas trükitud ilus lugu, mis on selle kraaviümbrise õmblemine ja kontseptsioon koos kõigi kollektsiooni muude rõivastega. Selle tüki ainulaadsus on kindel linnakujundus, minimalistlik puudutus, kuid mis siin üllatav on, võib pigem olla selle mitmekülgsus. Palun lihtsalt sulgege silmad. Esiteks peaksite nägema tõsist inimest, kes läheb talle tõsiseks .. siniseks tööks. Nüüd raputage pead ja just teie ees näete kirjutatud sinist kraavivappi, millel on mõned magnetilised mõtted. Käsitsi kirjutatud. Armastusega, taunitav!

Volditavad Prillid

Blooming

Volditavad Prillid Sonja prillide disain oli inspireeritud õitsevatest lilledest ja varajasetest prilliraamidest. Looduse orgaaniliste vormide ja prilliraamide funktsionaalsete elementide ühendamisel töötas disainer välja kabrioleti, mida saab hõlpsasti käsitseda, andes mitu erinevat välimust. Samuti oli toode disainitud praktilise voltimisvõimalusega, kandes kandekotis võimalikult vähe ruumi. Objektiivid on toodetud laserlõigatud pleksiklaasist, millel on Orchide lillejäljed, ja raamid on valmistatud käsitsi, kasutades 18 k kullatud messingit.

Multifunktsionaalsed Kõrvarõngad

Blue Daisy

Multifunktsionaalsed Kõrvarõngad Daisy's on komposiitlilled, millel on kaks lille, mis on ühendatud üheks, sisemine sektsioon ja välimine kroonlehe sektsioon. See sümboliseerib kahe tõelise armastuse või ülima sideme põimimist. Kujundus sulandub karikakarde lille ainulaadsuses, võimaldades kandjal sinist karikakra mitmel viisil kanda. Kroonlehtede sinise safiiri valimisel tuleb rõhutada lootuse, soovi ja armastuse inspiratsiooni. Kollase safiiri jaoks, mis on valitud keskse lille kroonlehe jaoks, paneb ta kandma rõõmu ja uhkust, pakkudes kandjale täielikku rahulikkust ja enesekindlust oma elegantsi ilmutamisel.

Ripats

Eternal Union

Ripats Ehtekunstniku uue karjääri kasuks otsustanud professionaalse ajaloolase Olga Yatskaeri igavene liit näib lihtne, ent samas tähendusrikas. Mõni leiab sellest puudutuse keldi ehetest või isegi Heraklesi sõlmest. Tükk esindab ühte lõpmatut kuju, mis näeb välja nagu kaks omavahel ühendatud kuju. See efekt luuakse võrekujuliste joonte kaudu, mis on graveeritud üle tüki. Teisisõnu - need kaks on seotud ühena ja üks on nende kahe liit.