Disainiajakiri
Disainiajakiri
Magneesiumpakend

Kailani

Magneesiumpakend Arome Agentuuri Kailani pakendi graafilise identiteedi ja kunstilise joone looming põhineb minimaalsel ja puhtal disainil. See minimalism on kooskõlas tootega, millel on ainult üks koostisosa - magneesium. Valitud tüpograafia on tugev ja trükitud. See iseloomustab nii mineraalmagneesiumi tugevust kui ka toote tugevust, mis taastab tarbijatele elujõu ja energia.

Pudel Veini

Gabriel Meffre

Pudel Veini Aroom loob graafilise identiteedi kollektsionäärikaussi Gabriel Meffre jaoks, kes tähistab 80 aastat. Töötasime selle aja 30-ndate aastate iseloomuliku kujunduse kallal, mida sümboliseeris graafiliselt naine koos veiniklaasiga. Kasutatavad värviplaadid rõhutatakse reljeefselt ja kuumfooliumtempliga, et rõhutada kollektsiooni kollektsiooni külge.

Toidupakend

Chips BCBG

Toidupakend Brändi BCBG kiippakendite realiseerimise väljakutse seisnes pakendiseeria läbiviimises, mis oleks kooskõlas kaubamärgi universaaliga. Pakendid pidid olema nii minimalistlikud kui ka modernsed, omades samas seda käsitöölist krõpsude puudutust ning seda meeldivat ja sümpaatset poolt, mis toob pastakaga joonistatud tegelased esile. Aperitiiv on meeleolukas hetk, mida peab tundma pakendil.

Töölaua Installimine

Wood Storm

Töölaua Installimine Wood Storm on visuaalseks nautimiseks töölauainstallatsioon. Õhuvoolu turbulentsi muudab puitkardin reaalseks, seda suurendavad altpoolt valatud tuled ilma raskuseta maailma jaoks. Installimine käitub nagu lõputu dünaamiline silmus. See juhib ümbritsevat vaatepunkti otsima algus- või lõpp-punkti, kuna publik tantsib tegelikult tormiga.

Interaktiivsed Installatsioonid

Falling Water

Interaktiivsed Installatsioonid Langev vesi on interaktiivsete installatsioonide komplekt, mis võimaldab kasutajatel muuta kuubiku või kuubikute ümber jooksuteed. Kuubikute ja helmestega voolu kombinatsioon annab staatilise objekti ja dünaamilise veevoolu kontrasti. Voo saab tõmmata, et näha, kuidas helmed jooksevad, või panna see lihtsalt lauale külmunud vee sündmuskohana. Helmeid peetakse ka soovideks, mida inimesed teevad iga päev. Soovid peaksid olema aheldatud ja jooksma igavesti nagu juga.

Raami Paigaldamine

Missing Julie

Raami Paigaldamine See disain kujutab endast raami paigaldamist ja liidest nii sise- kui välistingimustes või tulesid ja varje. See pakub väljendi, kui inimesed kaadrist välja ootavad, et keegi tagasi tuleks. Soovide ja pisarate sümbolina kasutatakse erinevat tüüpi ja erineva suurusega klaaskerasid, et vihjata emotsioonile, mis võimalik selle sees peidus on. Terasraam ja kastid määratlevad emotsioonide piiri. Inimese emotsioon võib erineda sellest, kuidas seda tajutakse, just nagu sfäärides olevad pildid on tagurpidi.