Disainiajakiri
Disainiajakiri
Teisaldatav Paviljon

Three cubes in the forest

Teisaldatav Paviljon Kolm kuubikut on erinevate omaduste ja funktsioonidega seade (laste mänguväljaku seadmed, avalik mööbel, kunstiobjektid, meditatsiooniruumid, lehtlad, väikesed puhkeruumid, ooteruumid, katusega toolid), mis võivad tuua inimestele värskeid ruumielamusi. Kolme kuubikut on suuruse ja kuju tõttu lihtne veokiga transportida. Suuruse, paigalduse (kalde), istmepindade, akende jms poolest on iga kuubik kujundatud iseloomulikult. Kolm kuubikut on viidatud Jaapani traditsioonilistele minimaalsetele ruumidele, nagu teetseremooniaruumid, varieeruvuse ja liikuvusega.

Multifunktsionaalne Kompleks

Crab Houses

Multifunktsionaalne Kompleks Sileesia madaliku laial tasandikul kõrgub üksi üks maagiline mägi, mis on kaetud saladusliku uduga, kõrgub maalilise Sobotka linna kohal. Sinna, keset loodusmaastikke ja legendaarset asukohta, plaanitakse rajada Crab Houses kompleks: uurimiskeskus. Osana linna taaselustamise projektist peaks see vallandama loovuse ja uuendusmeelsuse. Koht toob kokku teadlased, kunstnikud ja kohaliku kogukonna. Paviljonide kuju on inspireeritud lainetavasse rohumerre sisenevatest krabidest. Need on öösel valgustatud, meenutades linna kohal hõljuvaid tulikärbeseid.

Apteek

Izhiman Premier

Apteek Izhiman Premier kaupluse uus kujundus arenes välja trendika ja kaasaegse kogemuse loomise ümber. Disainer kasutas eksponeeritud esemete iga nurga teenindamiseks erinevat materjalide ja detailide segu. Iga väljapanekuala käsitleti eraldi, uurides materjalide omadusi ja eksponeeritud kaupu. Kalkuta marmori, pähklipuidu, tammepuidu ja klaasi või akrüüli segunemise loomine. Selle tulemusena põhines kogemus igal funktsioonil ja kliendi eelistustel moodsa ja elegantse disainiga, mis ühildus serveeritud kuvatavate esemetega.

Tehas

Shamim Polymer

Tehas Tehas peab haldama kolme programmi, sealhulgas tootmisrajatist ning laborit ja kontorit. Määratletud funktsionaalsete programmide puudumine seda tüüpi projektides on nende ebameeldiva ruumikvaliteedi põhjuseks. See projekt püüab seda probleemi lahendada, kasutades ringluselemente mitteseotud programmide jagamiseks. Hoone disain keerleb kahe tühja ruumi ümber. Need tühjad ruumid loovad võimaluse eraldada funktsionaalselt mitteseotud ruume. Samas toimib ka keskmise sisehoovina, kus kõik hoone osad on omavahel ühendatud.

Sisekujundus

Corner Paradise

Sisekujundus Kuna sait asub tiheda liiklusega linna nurgapealsel krundil, kuidas saab see mürarikkas naabruskonnas rahu leida, säilitades samal ajal põranda eelised, ruumilise praktilisuse ja arhitektuurse esteetika? See küsimus on muutnud disaini alguses üsna keeruliseks. Elukoha privaatsuse suureks suurendamiseks, säilitades samas head valgustuse, ventilatsiooni ja välja sügavuse tingimused, tegi disainer julge ettepaneku ehitada sisemaastik. See tähendab ehitada kolmekorruseline kuuphoone ning viia esi- ja tagahoov aatriumisse. , haljastuse ja veemaastiku loomiseks.

Elumaja

Oberbayern

Elumaja Disainer usub, et ruumi sügavus ja olulisus elavad jätkusuutlikkuses, mis tuleneb omavahel seotud ja kaassõltuva inimese, ruumi ja keskkonna ühtsusest; tohutute originaalmaterjalide ja taaskasutatud jäätmetega realiseerub kontseptsioon disainistuudios, mis on kodu ja kontori kombinatsioon, et luua keskkonnaga koos eksisteeriv disainistiil.