Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kõrvarõngad Ja Sõrmus

Mouvant Collection

Kõrvarõngad Ja Sõrmus Mouvanti kollektsioon on inspireeritud futurismi mõnest aspektist, näiteks itaalia kunstniku Umberto Boccioni esitatud ideedest dünaamilisuse ja immateriaalsete materjalide materialiseerimise osas. Mouvanti kollektsiooni kõrvarõngastel ja rõngal on mitu erineva suurusega kuldfragmenti, mis on keevitatud viisil, mis loob illusiooni liikumisest ja loob palju erinevaid kujundeid, sõltuvalt selle nähtavuse nurgast.

Viin

Kasatka

Viin "KASATKA" töötati välja premium viina kujul. Kujundus on minimalistlik, seda nii pudeli vormis kui ka värvides. Lihtne silindriline pudel ja piiratud värvivalik (valge, halli varjund, must) rõhutavad toote kristalset puhtust ning minimalistliku graafilise lähenemisviisi elegantsi ja stiili.

Uisutamine Pehme Ja Kõva Lume Korral

Snowskate

Uisutamine Pehme Ja Kõva Lume Korral Esialgne Snow Skate on siin esitatud üsna uue ja funktsionaalse kujundusega - kõvast puust mahagonist ja roostevabast terasest jooksikutega. Üks eelis on see, et saab kasutada traditsioonilisi kontsaga nahast saapaid ja sellisena pole spetsiaalsete saapade järele nõudlust. Uisupraktika võtmeks on lihtne lipsutehnika, kuna konstruktsioon ja konstruktsioon on optimeeritud hea uisu laiuse ja kõrguse kombinatsiooniga. Veel üks otsustav tegur on jooksjate laius, mis optimeerib juhtimise uisutamiseks tahkel või kõval lumel. Raamid on valmistatud roostevabast terasest ja varustatud süvistatavate kruvidega.

Staadioni KĂĽlalislahkus

San Siro Stadium Sky Lounge

Staadioni Külalislahkus Uute Sky-salongide projekt on vaid esimene samm tohutust renoveerimisprogrammist, mida AC Milan ja FC Internazionale koos Milano linnavalitsusega viivad läbi eesmärgiga muuta San Siro staadion multifunktsionaalseks rajatiseks, mis suudab majutada kõiki tähtsate sündmustega, millega Milano silmitsi seisab eelseisva EXPO 2015 ajal. Pärast skyboxi projekti õnnestumist on Ragazzi & Partnerid teostanud idee luua San Siro staadioni peamise suure stendi kohale uus külalislahkuse kontseptsioon.

Valgustuskonstruktsioon

Tensegrity Space Frame

Valgustuskonstruktsioon Tensegrity kosmoseraami valgus kasutab RBFulleri põhimõtet „vähem kui rohkem”, et toota valgusti ainult selle valgusallika ja elektrijuhtme abil. Pingutusvõimest saab struktuurne vahend, mille abil mõlemad toimivad vastastikku nii kokkusurumisel kui ka pingutamisel, et tekitada näiliselt katkendlik valgusväli, mis on määratletud ainult selle struktuuriloogika abil. Selle mastaapsus ja tootmise ökonoomsus räägivad lõputu konfiguratsiooniga kaupa, mille helendav vorm hoiab graatsiliselt tõmbejõudu lihtsusega, mis kinnitab meie ajajärgu paradigmat: Saavutada rohkem, kasutades vähem.

Hariduslikuks Muudetav Seade

Pupil 108

Hariduslikuks Muudetav Seade Õpilane 108: kõige odavam hariduse jaoks mõeldud Windows 8 teisendatav seade. Uus liides ja täiesti uus kogemus õppimisel. Õpilane 108 sirvib nii tahvelarvutite kui ka sülearvutite maailmu, vahetades neid kahe vahel, et hariduses toimimist paremaks muuta. Windows 8 avab uusi õppimisvõimalusi, võimaldades õpilastel puutetundliku ekraani funktsiooni ja lugematul hulgal rakendusi täielikult ära kasutada. Osa Intel® Education Solutions on õpilane 108 kõige taskukohasem ja sobivam lahendus klassiruumide jaoks kogu maailmas.