Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kott

Totepographic

Kott Topograafilisest disainist inspireeritud kandekott, mis on hõlpsasti kaasaskantav, eriti neil tihedatel päevadel, mis veedetakse sisseostude tegemisel või tehingute tegemisel. Tote koti maht on nagu mägi ja see mahutab või kannab paljusid asju. Oraakelluu moodustab koti üldise struktuuri, topograafiline kaart peab olema pinnamaterjal nagu mäe ebaühtlane pind.

Projekti nimi : Totepographic , Disainerite nimi : Ho Kuan Teck, Kliendi nimi : MYURÂ.

Totepographic  Kott

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.