Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ehtekollektsioon

Ataraxia

Ehtekollektsioon Kombineerituna moe ja kõrgtehnoloogiaga, on projekti eesmärk luua ehteid, mis muudaksid vanad gooti elemendid uueks stiiliks, arutades traditsiooni potentsiaali tänapäevases kontekstis. Huviga selle vastu, kuidas gooti vibratsioon publikut mõjutab, proovib projekt mängulise suhtluse kaudu esile kutsuda ainulaadseid individuaalseid kogemusi, uurides disaini ja kandjate suhet. Sünteetilised vääriskivid madalama ökomärgise materjalina lõigati ebaharilikult tasapinnaliseks pinnaks, et värvid nahale integreerida.

Projekti nimi : Ataraxia, Disainerite nimi : Yilan Liu, Kliendi nimi : Yilan Jewelry.

Ataraxia Ehtekollektsioon

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.