Disainiajakiri
Disainiajakiri
Rõngas

Touch

Rõngas Lihtsa žesti abil edastab puudutus rikkalikke emotsioone. Touch rõnga kaudu on disainer eesmärk edastada see soe ja vormitu tunne külma ja tahke metalliga. 2 kõverat ühendatakse rõngaks, mis soovitab 2 inimesel kätt hoida. Rõngas muudab oma külge, kui selle asendit pööratakse sõrmele ja vaadatakse erinevate nurkade alt. Kui ühendatud osad on sõrmede vahel paigutatud, näib rõngas kas kollane või valge. Kui ühendatud osad on sõrmega paigutatud, saate koos nautida nii kollast kui ka valget värvi.

Projekti nimi : Touch, Disainerite nimi : Yumiko Yoshikawa, Kliendi nimi : Yumiko Yoshikawa.

Touch Rõngas

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.