Disainiajakiri
Disainiajakiri
Rõngas

Arch

Rõngas Disainer saab inspiratsiooni kaarekonstruktsioonide ja vikerkaare kujudest. Kolme mõõtmelise vormi saamiseks ühendatakse kaks motiivi - kaare kuju ja tilga kuju. Kombineerides minimaalseid jooni ja vorme ning kasutades lihtsaid ja tavalisi motiive, on tulemuseks lihtne ja elegantne rõngas, mis tehakse julgeks ja mänguliseks, pakkudes ruumi energia ja rütmi voolamiseks. Erinevate nurkade alt muutub rõnga kuju - tilga kuju vaadeldakse eestnurga alt, kaare kuju vaadatakse külgnurga alt ja rist ülemise nurga alt. See pakub kandjale stimulatsiooni.

Projekti nimi : Arch, Disainerite nimi : Yumiko Yoshikawa, Kliendi nimi : Yumiko Yoshikawa.

Arch Rõngas

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.