Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ripats

Taq Kasra

Ripats Taq Kasra, mis tähendab kasra arch, on praegu Iraagis asuva Sasani kuningriigi mälestusmärk. Seda ripatsit, mis on inspireeritud Taq kasra geomeetriast ja varasemate suveräänsuste suursugususest, mis oli nende struktuuris ja subjektiivsuses, on selle eetose kujundamiseks kasutatud selles arhitektuurimeetodis. Kõige olulisem atribuut on tänapäevane disain, mis on teinud sellest eraldiseisva vaatega detaili, nii et külgvaates näib see tunnelina ja toob subjektivismi ning moodustab frontaalse vaate, mille järgi on see kaarjas ruum.

Projekti nimi : Taq Kasra, Disainerite nimi : Yazdan Pargoshaei, Kliendi nimi : Pargosha.

Taq Kasra Ripats

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.