Disainiajakiri
Disainiajakiri
Naiste Rõivaste Kollektsioon

Macaroni Club

Naiste Rõivaste Kollektsioon Kollektsioon Macaroni Club on inspireeritud 18. sajandi keskpaigast pärit makaronidest, sidudes need tänapäeva logosõltlastega. Makaronid olid termin meeste jaoks, kes ületasid Londoni tavapärase moepiiri. Need olid 18. sajandi logo maania. Selle kollektsiooni eesmärk on näidata logo tugevust minevikust tänapäevani ja see loob Makaroni klubi kui kaubamärgi ise. Kujundusdetailid on inspireeritud 1770. aasta Makaroni kostüümidest ja äärmuslike mahtude ja pikkusega praegusest moetrendist.

Projekti nimi : Macaroni Club, Disainerite nimi : Wonjoon Cha, Kliendi nimi : Wonjoon Cha.

Macaroni Club Naiste Rõivaste Kollektsioon

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.