Disainiajakiri
Disainiajakiri
Müügiesindus

The Curtain

Müügiesindus Selle projekti kavandamisel on ainulaadne lähenemisviis metallvõrgu kasutamiseks lahendusena praktiliseks ja esteetiliseks otstarbeks. Läbipaistev metallvõrk loob kardinakihi, mis võib hägustada piiri sise- ja välisruumi - halli ruumi vahel. Läbipaistva kardina loodud ruumi sügavus loob rikkaliku ruumilise kvaliteedi. Poleeritud roostevabast terasest metallvõrk varieerub erinevates ilmastikutingimustes ja erineval päevaperioodil. Elegantse maastikuga Meshi peegeldus ja läbipaistvus loob rahuliku hiina stiilis ZEN-i ruumi.

Projekti nimi : The Curtain, Disainerite nimi : Qun Wen, Kliendi nimi : aoe.

The Curtain Müügiesindus

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva disainiintervjuu

Intervjuud maailmakuulsate disaineritega.

Lugege uusimaid intervjuusid ja vestlusi disaini, loovuse ja innovatsiooni teemal ajakirjaniku ning maailmakuulsate disainerite, kunstnike ja arhitektide vahel. Vaadake kuulsate disainerite, kunstnike, arhitektide ja uuendajate uusimaid disainiprojekte ja auhinnatud kavandid. Avastage uusi teadmisi loovuse, innovatsiooni, kunsti, disaini ja arhitektuuri kohta. Tutvuge suurepäraste disainerite disainiprotsessidega.