Disainiajakiri
Disainiajakiri
Struktuurne Ring

Spatial

Struktuurne Ring Kujundus hõlmab metallraamistruktuuri, milles druzy hoitakse nii, et rõhk on nii kivil kui ka metallraami struktuuril. Konstruktsioon on üsna avatud ja veendub, et kivi on kujunduse täht. Druzy ebakorrapärane vorm ja konstruktsiooni koos hoidvad metallkuulid annavad kujundusele pisut pehmuse. See on julge, terav ja kantav.

Projekti nimi : Spatial, Disainerite nimi : Harsha Ambady, Kliendi nimi : Kaashi Jewels.

Spatial Struktuurne Ring

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.