Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ripats

Eternal Union

Ripats Ehtekunstniku uue karjääri kasuks otsustanud professionaalse ajaloolase Olga Yatskaeri igavene liit näib lihtne, ent samas tähendusrikas. Mõni leiab sellest puudutuse keldi ehetest või isegi Heraklesi sõlmest. Tükk esindab ühte lõpmatut kuju, mis näeb välja nagu kaks omavahel ühendatud kuju. See efekt luuakse võrekujuliste joonte kaudu, mis on graveeritud üle tüki. Teisisõnu - need kaks on seotud ühena ja üks on nende kahe liit.

Projekti nimi : Eternal Union, Disainerite nimi : Olga Yatskaer, Kliendi nimi : Olga Yatskaer.

Eternal Union Ripats

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.