Disainiajakiri
Disainiajakiri
Collieri

Eves Weapon

Collieri Eve relv on valmistatud 750 karaadisest roosist ja valgest kullast. See sisaldab 110 teemanti (20,2 kt) ja koosneb 62 segmendist. Kõigil neil on kaks täiesti erinevat kuju: külgvaates on segmendid õunakujulised, pealtvaates on näha V-kujulised jooned. Iga segment jaguneb küljele, et tekiks teemante hoidev vedruefekti efekt - teemante hoiab ainult pinge. See rõhutab soodsalt teemandi heledust, sära ja maksimeerib teemandi nähtava sära. Vaatamata kaelakee suurusele võimaldab see luua äärmiselt kerge ja selge kujunduse.

Projekti nimi : Eves Weapon, Disainerite nimi : Britta Schwalm, Kliendi nimi : Brittas Schmiede.

Eves Weapon Collieri

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.