Disainiajakiri
Disainiajakiri
Albumi Kaanekujundus

Haezer

Albumi Kaanekujundus Haezer on tuntud oma kindla bassiheli poolest, eepiliste pauside poolest hästi lihvitud efektidega. See on omamoodi heli, mis kostub lihtsalt otse edasi liikuva tantsumuusikana, kuid lähemal vaatlemisel või kuulamisel saate valmistootes avastada mitu sageduskihti. Loova kontseptsiooni ja teostuse jaoks oli väljakutse simuleerida Haezerina tuntud helielamust. Kunstiteose stiil ei ole üldse tüüpiline tantsumuusika stiil, mistõttu on Haezer oma žanr.

Projekti nimi : Haezer , Disainerite nimi : Chris Slabber, Kliendi nimi : CS Design & Illustration.

Haezer  Albumi Kaanekujundus

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva disainiintervjuu

Intervjuud maailmakuulsate disaineritega.

Lugege uusimaid intervjuusid ja vestlusi disaini, loovuse ja innovatsiooni teemal ajakirjaniku ning maailmakuulsate disainerite, kunstnike ja arhitektide vahel. Vaadake kuulsate disainerite, kunstnike, arhitektide ja uuendajate uusimaid disainiprojekte ja auhinnatud kavandid. Avastage uusi teadmisi loovuse, innovatsiooni, kunsti, disaini ja arhitektuuri kohta. Tutvuge suurepäraste disainerite disainiprotsessidega.