Disainiajakiri
Disainiajakiri
Romaan

180º North East

Romaan "180º kirde-ida" on 90 000 sõna seiklusjutustus. See räägib tõestisündinud teekonna, mille Daniel Kutcher tegi läbi Austraalia, Aasia, Kanada ja Skandinaavia 2009. aasta sügisel, kui ta oli 24. Integreeritud teksti põhiosa, mis räägib loo sellest, mida ta reisi ajal läbi elas ja õppis. , fotod, kaardid, ekspressiivne tekst ja video aitavad lugeja seiklusse sulanduda ning annavad parema ülevaate autori isiklikest kogemustest.

Projekti nimi : 180º North East, Disainerite nimi : Daniel Kutcher, Kliendi nimi : Daniel Kutcher.

180º North East Romaan

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva disainimeeskond

Maailma suurimad disainimeeskonnad.

Mõnikord vajate tõeliselt suurepäraste disainilahenduste loomiseks väga suurt andekate disainerite meeskonda. Iga päev esindab meid eraldiseisev auhinnatud innovaatiline ja loominguline disainimeeskond. Uurige ja avastage originaalset ja loomingulist arhitektuuri, head disaini-, moe-, graafilise disaini ja disainistrateegia projekte kogu maailma disainimeeskondade poolt. Saage inspiratsiooni suurmeistrite disainerite originaalteostest.