Disainiajakiri
Disainiajakiri
Veini Etikett

5 Elemente

Veini Etikett “5 Elemente” kujundus on projekti tulemus, kus klient usaldas disainiagentuuri täieliku sõnavabadusega. Selle disaini esiletõstmiseks on rooma täht „V”, mis kujutab toote põhiideed - viit tüüpi veini, mis on põimitud ainulaadsesse segu. Sildi jaoks kasutatav spetsiaalne paber, samuti kõigi graafiliste elementide strateegiline paigutamine provotseerib potentsiaalset tarbijat võtma pudeli ja seda oma käes keerutama, katsuma, mis kindlasti jätab sügavama mulje ja muudab kujunduse meeldejäävamaks.

Projekti nimi : 5 Elemente, Disainerite nimi : Valerii Sumilov, Kliendi nimi : Etiketka design agency.

5 Elemente Veini Etikett

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujunduslegend

Legendaarsed disainerid ja nende auhinnatud tööd.

Disainilegendid on äärmiselt kuulsad disainerid, kes muudavad meie maailma oma heade kujundustega paremaks kohaks. Avastage legendaarsed disainerid ja nende uuenduslikud tootedisainid, originaalsed kunstiteosed, loominguline arhitektuur, silmapaistvad moedisainilahendused ja disainistrateegiad. Nautige ja uurige kogu maailmas auhinnatud disainerite, kunstnike, arhitektide, uuendajate ja kaubamärkide originaalseid disainiteoseid. Saage inspiratsiooni loomingulistest kavanditest.