Disainiajakiri
Disainiajakiri
40-Tollised Led-Telerid

GlassOn

40-Tollised Led-Telerid See on raamita disainikollektsioon, erineva suurusega klaaselemendiga, erineva suurusega disainlahendustega. Klaasi läbipaistvusega loodud elegants jätkub tänu metallide viimistlusele, mis ümbritseb ekraani suurtes suurustes. Ilma harjunud plastikust esikaane ja ilma raamita on disain seotud virtuaalse maailma ja vaatajaskonnaga järsult vähendatud paksusega 40 ", 46" ja 55 "toodetes. Kogu klaasist esikülge hoidev metallraam parandab disaini kvaliteeti täpsete ühendusdetailide abil. erinevad materjalid.

Projekti nimi : GlassOn, Disainerite nimi : Vestel ID Team, Kliendi nimi : .

GlassOn 40-Tollised Led-Telerid

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva disainimeeskond

Maailma suurimad disainimeeskonnad.

Mõnikord vajate tõeliselt suurepäraste disainilahenduste loomiseks väga suurt andekate disainerite meeskonda. Iga päev esindab meid eraldiseisev auhinnatud innovaatiline ja loominguline disainimeeskond. Uurige ja avastage originaalset ja loomingulist arhitektuuri, head disaini-, moe-, graafilise disaini ja disainistrateegia projekte kogu maailma disainimeeskondade poolt. Saage inspiratsiooni suurmeistrite disainerite originaalteostest.