Disainiajakiri
Disainiajakiri
40-Tollised Led-Telerid

GlassOn

40-Tollised Led-Telerid See on raamita disainikollektsioon, erineva suurusega klaaselemendiga, erineva suurusega disainlahendustega. Klaasi läbipaistvusega loodud elegants jätkub tänu metallide viimistlusele, mis ümbritseb ekraani suurtes suurustes. Ilma harjunud plastikust esikaane ja ilma raamita on disain seotud virtuaalse maailma ja vaatajaskonnaga järsult vähendatud paksusega 40 ", 46" ja 55 "toodetes. Kogu klaasist esikülge hoidev metallraam parandab disaini kvaliteeti täpsete ühendusdetailide abil. erinevad materjalid.

Projekti nimi : GlassOn, Disainerite nimi : Vestel ID Team, Kliendi nimi : .

GlassOn 40-Tollised Led-Telerid

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva kujunduslegend

Legendaarsed disainerid ja nende auhinnatud tööd.

Disainilegendid on äärmiselt kuulsad disainerid, kes muudavad meie maailma oma heade kujundustega paremaks kohaks. Avastage legendaarsed disainerid ja nende uuenduslikud tootedisainid, originaalsed kunstiteosed, loominguline arhitektuur, silmapaistvad moedisainilahendused ja disainistrateegiad. Nautige ja uurige kogu maailmas auhinnatud disainerite, kunstnike, arhitektide, uuendajate ja kaubamärkide originaalseid disainiteoseid. Saage inspiratsiooni loomingulistest kavanditest.