Disainiajakiri
Disainiajakiri
Hotell

Yu Zuo

Hotell See hotell asub Dai templi seinte sees Tai mäe põhjas. Projekteerijate eesmärk oli muuta hotelli kujundus, et pakkuda külastajatele vaikne ja mugav majutus ning võimaldada samal ajal külalistel kogeda selle linna ainulaadset ajalugu ja kultuuri. Kasutades lihtsaid materjale, heledaid toone, pehmet valgustust ja hoolikalt valitud kunstiteoseid, kuvab ruum nii ajaloo kui ka tänapäevase tunde.

Kahveltõstuki Operaatori Simulaator

Forklift simulator

Kahveltõstuki Operaatori Simulaator Šeremetjevo-Cargo kahveltõstuki operaatori simulaator on spetsiaalne masin, mis on mõeldud kahveltõstukite juhtide koolitamiseks ja kvalifikatsiooni kontrollimiseks. See kujutab kabiini koos juhtimissüsteemiga, istumispaiga ja kokkupandava panoraamkuvaga. Peamine simulaatori kere materjal on metall; Samuti on olemas plastist elemente ja ergonoomilisi kihte, mis on valmistatud polüuretaanvahust.

Näitus

City Details

Näitus Linnadetailide kujunduslahenduste vitriin City Details toimus 3. oktoobrist 5. oktoobrini 2019 Moskvas. 15 000 ruutmeetri suurusel alal tutvustati keerukamaid kontseptsioone hardscape elementide, spordi- ja mänguväljakute, valgustuslahenduste ja funktsionaalsete linnakunsti objektide kohta. Näituseala korraldamiseks kasutati uuenduslikku lahendust, kus eksponendikabiinide ühtlaste ridade asemel ehitati linna töötav miniatuurne mudel koos kõigi spetsiifiliste komponentidega, näiteks: linnaväljak, tänavad, avalik aed.

Elumaja

Brooklyn Luxury

Elumaja Inspireerituna kliendi kirest rikkalike ajalooliste residentuuride vastu, esindab see projekt funktsionalismi ja traditsiooni kohandamist praeguste kavatsustega. Seega valiti, kohandati ja stiliseeriti klassikaline stiil kaasaegse disaini ja kaasaegsete tehnoloogiate kaanonitele, hea kvaliteediga uudsed materjalid on aidanud selle projekti loomisel - see on New Yorgi arhitektuuri tõeline ehe. Eeldatavad kulud ületavad 5 miljonit Ameerika dollarit, pakkudes eeldust stiilse ja küllusliku interjööri loomiseks, kuid samas ka funktsionaalseks ja mugavaks.

Uus Tarbimisharjumus

Descry Taiwan Exhibition

Uus Tarbimisharjumus Näitus Taiwani kuulsas turismiatraktsioonis Mountain Alishan ühendab kunsti Taiwani traditsioonilise teetööstusega. Selle näituse ristlõikekoostöö abil saab välja tuua uue ärimooduli. Igal pakendil näevad turistid erinevaid väljendeid, mis edastavad sama teemat, "Taiwan". Külalised saavad sukelduda Taiwani kaunitesse loodusvaadetesse sügavamalt Taiwani teekultuurist ja tööstusest.

Tulekustuti Ja Põgenemisvasar

FZ

Tulekustuti Ja Põgenemisvasar Sõidukite turvavarustus on hädavajalik. Tulekustutid ja ohutusvasarad - nende kahe kombinatsioon võib parandada auto põgenemise tõhusust autoõnnetuse korral. Autoruum on piiratud, nii et see seade on konstrueeritud piisavalt väikeseks. Selle saab isikliku autoga kuhu iganes paigutada. Traditsioonilised sõidukite tulekustutid on ühekordselt kasutatavad ja see disain võib hõlpsalt vooderdust asendada. See on mugavam haardumine, kasutajatel on seda lihtne kasutada.