Disainiajakiri
Disainiajakiri
SuhkrutĂĽkid

Two spoons of sugar

Suhkrutükid Tee joomine või kohvi joomine ei tähenda ainult janu kustutamist. See on andumise ja jagamise tseremoonia. Suhkru lisamine kohvile või teele võib olla sama lihtne, kui mäletate Rooma numbreid! Ükskõik, kas vajate ühte lusikatäit suhkrut või kahte või kolme, peate lihtsalt valima ühe kolmest suhkrust valmistatud numbrist ja panema selle kuuma / külma joogi sisse. Üks asi ja teie eesmärk on lahendatud. Ei lusikat ega mõõtmist - see on nii lihtne.

Koerte Tualettruum

PoLoo

Koerte Tualettruum PoLoo on automaatne tualettruum, mis aitab koertel rahus püsida, isegi kui väljas on kole ilm. 2008. aasta suvel, koos kolme perekoeraga purjetamispuhkuse ajal, kavandas kvalifitseeritud meremees Eliana Reggiori PoLoo. Koos oma sõbra Adnan Al Malehiga kavandas see midagi, mis ei parandaks mitte ainult koerte elukvaliteeti, vaid parandaks ka eakaid või puuetega omanikke, kes talvel talvel majast välja ei saa. See on automaatne, väldib lõhna ja on hõlpsasti kasutatav, kaasaskantav, puhastatav ja ideaalne korterites elavatele inimestele, vagunelamute ja paatide omanikele, hotellidele ja puhkekohtadele.

Linnumaja

Domik Ptashki

Linnumaja Monotoonse elustiili ja loodusega jätkusuutliku suhtluse puudumise tõttu elab inimene pideva lagunemise ja sisemise rahulolematuse seisundis, mis ei võimalda tal elu täiel rinnal nautida. Seda saab parandada, laiendades tajumise piire ja omandades uusi kogemusi inimese ja looduse koostoimimisest. Miks linnud? Nende laulmine mõjutab positiivselt inimese vaimset tervist, samuti kaitsevad linnud keskkonda putukakahjurite eest. Projekt Domik Ptashki on võimalus luua abivalmis naabruskond ja proovida ornitoloogi rolli lindude vaatlemisel ja nende eest hoolitsemisel.

Lemmikloomade Hooldamise Robot

Puro

Lemmikloomade Hooldamise Robot Kujundaja eesmärk oli lahendada koerte kasvatamise probleemid ühe inimese leibkondades. Koerte loomade ärevushäired ja füsioloogilised probleemid tulenevad hooldajate pikaajalisest eemalolekust. Väikeste elamispindade tõttu jagasid hooldajad elukeskkonda kaasloomadega, põhjustades sanitaarprobleeme. Valupunktidest inspireerituna jõudis disainer välja hooldusroboti, mis 1. mängib ja suhtleb kaasloomadega, viskamise teel, 2. puhastab pärast siseruumides toimuvat tolmu ja raasukeid ning 3. võtab kaasloomade võtmisel lõhnu ja karvu puhata.

Kasside Mööblimoodul

Polkota

Kasside Mööblimoodul Kui teil on kass, siis on teil endale kodu valimisel ilmselt olnud neist kahest probleemist vähemalt kaks: esteetika, jätkusuutlikkuse ja mugavuse puudumine. Kuid see rippmoodul lahendab need probleemid, ühendades kolm tegurit: 1) minimalismi kujundus: vormi lihtsus ja värvikujunduse varieeruvus; 2) keskkonnasõbralik: puidujäätmed (saepuru, laastud) on kassi ja tema omaniku tervisele ohutud; 3) Universaalsus: moodulid on üksteisega ühendatud, mis võimaldab teil luua oma kodus eraldi kassikorteri.

Koera Kaelarihm

Blue

Koera Kaelarihm See ei ole ainult koera kaelarihm, see on eemaldatava kaelakeega koera kaelarihm. Frida kasutab kvaliteetset nahka messingist. Selle detaili kujundamisel pidi ta kaaluma lihtsat turvalist viisi kaelakee kinnitamiseks, kui koer kannab kaelarihma. Kaelarihmal pidi olema luksuslik tunne ilma kaelakeeta. Selle disainilahenduse, eemaldatava kaelakee abil saab omanik oma koera soovi korral kaunistada.